Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 324
Înregistrat: ‎09-02-2012
0

Re: Concurs Vodafone! 10.000 E??

Claudiu a scris:

Salut,

Numarul *567 ofera posibilitatea de dezabonare de la diferite promotii, oferte de vanzari, concursuri, trimise prin mesaje de recrutare sau informative. 

Salut, Claudiu!

Aceste lucruri le știam, dar repet întrebarea mea: dacă apelăm numărul *567 și alegem peste tot opțiunea că nu dorim să primim nimic de la Vodafone și parteneri, sub nici o formă, nici scris, nici prin mesaje, atunci scăpăm de primirea acelor grupe de câte două SMS-uri care îndeamnă să trimitem mesaj gratuit la nr. 310?

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

*567 ofera posibilitatea de a alege excluderea de la anumite concursuri (sau chiar de la toate) actualizate pana in acel moment. 

Lista respectiva se actualizeaza in functie de viitoarele concursuri (acolo unde este cazul), ceea ce inseamna ca - spre exemplu - daca in 2013 se initiaza un alt concurs diferit de cele de pana atunci, toate numerele active pot participa, inclusiv cele care au refuzat vechile campanii. 

Avand in vedere baza de functionare a unei campanii cu premii (poti citi spre exemplu regulamentul concursului amintit in acest subiect pentru a intelege la ce baza fac referire), nu se poate bloca proactiv accesul la un concurs viitor despre care in acest moment nu cunoastem niciun detaliu. 

Pentru a clarifica: *567 te scoate din orice concurs existent in trecut sau in momentul de fata, nu si din posibilele viitoare noi campanii premiate. 

Claudiu

Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012
0

[ Editat ]

Buna ziua ! Am si eu o intrebare scurta daca se poate,sa zicem ca eu raspund la 9 intrebari corect si la o singura intrebare gresesc raspunsul, se mai pune la calcul ca am jucat in ziua respectiva ????

Daca nu ati inteles intrebarea mea va rog sa-mi spuneti .

Astept un raspuns !!!  Multumesc mult !!!

Înţelept
Postări: 113
Înregistrat: ‎24-07-2012

Buna Florin,

Conform Regulamentului concursului pe care il regasesti aici

• Participantul va primi întrebări cu mai multe variante de răspuns la care poate răspunde pentru a-și mări șansele. Răspunsurile incorecte primesc numai 10 puncte iar mesajele invalide primesc 0 puncte. Numărul de puncte oferit în urma unui răspuns corect este același pentru toți.

In concluzie, nu trebuie sa faci griji privind participarea ta in acea zi. Singura diferenta o constituie numarul de puncte pe care il acumulezi in ziua respectiva.

Daca te mai putem ajuta cu alte informatii, nu ezita sa ne contactezi.

O zi frumoasa!

Multumesc,

Andra

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎21-10-2012
0

Florin-Iordache a scris:

Buna ziua ! Am si eu o intrebare scurta daca se poate,sa zicem ca eu raspund la 9 intrebari corect si la o singura intrebare gresesc raspunsul, se mai pune la calcul ca am jucat in ziua respectiva ????

Daca nu ati inteles intrebarea mea va rog sa-mi spuneti .

Astept un raspuns !!!  Multumesc mult !!!

Prietene te imbeti cu apa rece!!!!!Emoticon LOL

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut "jordano",

Te putem ajuta cu ceva? 

Am observat ca Andra ti-a cerut cateva detalii pentru a-ti oferi raspunsurile necesare. 

Claudiu

Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012

Va multumesc ff mult doamna  Andra-Maria pentru ajutorul acordat de dvs  !!!

O seara placuta va doresc !!

Înţelept
Postări: 113
Înregistrat: ‎24-07-2012

Cu mare placere, Florin!

O seara frumoasa!

Multumesc,

Andra

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎05-11-2012
0

Ai dreptate.Si eu sunt in aceeasi situatie!

Spun ca e gratuit si apoi ne jefuiesc! Uite asa patim daca suntem de buna credinta!

Am sa depun plangere!!!

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Buna Eldana,

Lasa-mi, te rog, un mesaj privat  cu numarul de telefon si situatia detaliata pentru a te putea ajuta.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Multumesc,
Alina

Alina-Elena PM.JPG