Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎08-11-2012
0

Re: Concurs Vodafone! 10.000 E??

Fara suparare dar se pare ca nu cititi cu atentie mesajul , daca vrei sa intrii in extragerea pt cei 50.000 euro trimiti BANI daca nu trimiti REFUZ ,si a doua zii primesti iara mesaje cu cei 10.000 de euro.

Personal nu cred ca o sa castige cineva banii aceia dar ma distrez cu intrebariile de clasa1-8 ce sunt in joc

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎12-11-2012
0

daca nu mai doresc sa particip ce se intampla

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Buna dimineata, ghenescucorina si bine ai venit pe forum!

Chiar daca iesi din joc, vei participa la extragerea finala cu sansele stranse pana la momentul iesirii.

O zi frumoasa!

Multumesc,

Cristina

Nou venit
Înregistrat: ‎13-11-2012
0

eu nu am trimis BANI si nici REFUZ pt intrarea in concursul de 50.000 la 311 ci doar am raspuns la 310 pe gratuite si tot m-au incarcat cu 18,40 euro + 3,20 in trei zile din luna asta de facturare . am sa depun plangere la A>N>P>C>

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Buna gheorghel,

Lasa-mi, te rog, numarul de telefon intr-un mesaj privat pentru a putea face verificarile necesare.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Multumesc,
Alina

Alina-Elena PM.JPG

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎10-03-2012
0

Concurs Vodafone! 10.000 E?

Buna ziua. Vreau sa ma clarificati. In capitolul X din regulament zice asa "La Extragerea Standard vor participa numerele de mobil de la care s-a trimis cel puțin un SMS la numărul scurt 310 sau care au fost taxate cel puțin o dată pentru Serviciul Recurent.''

Participanții eligibili la Promoție sunt toți Participanții Free (standard) care au fost taxați cu success cel putin odata.

De aici eu inteleg ca eu nu sunt eligilbil pt ca nu am fost taxat (nu am jucat la promotia Premium), desi eu am jucat la 310 pt cei 10000 E.                  Prin urmare nu particip la tragerea la sorti pt cei 10000 de euro?

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Re: Concurs Vodafone! 10.000 E?

[ Editat ]

Salut "vilyu",

Precum spuneai si tu  "La Extragerea Standard vor participa numerele de mobil de la care s-a trimis cel puțin un SMS la numărul scurt 310 sau care au fost taxate cel puțin o dată pentru Serviciul Recurent.''

Din asta rezulta ca orice numar care a interactionat cu acest concurs prin cele doua posibilitati (a raspuns la o intrebare gratuita sau s-a inregistrat in concursul cu taxa) va participa la tragerea la sorti. 

Mult succes!

Claudiu

Nou venit
Înregistrat: ‎22-11-2012
0

nu stiu de unde v-au venit costurile acelea insa eu va pot spune ca joc de ceva timp cu raspunsurile gratuite la 310 si nu am costuri suplimentare. Practic raspund direct la mesaj fara sa formez numarul. De aceea nu cred ca este inselatorie cu taxarea. Faptul ca nu stiu daca exista intr-adevar un castigator nu ma indreptateste sa cred ca e inselatorie mai ales ca nu costa nimic.

Rog pe aceasta cale moderatorii sa puna un link cu lista castigatorilor si eventual cu datele extragerii/lor.

Va multumesc.

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Buna dorin-b si bine ai venit pe forum!

Iti multumim pentru timpul acordat adresarii acestui feedback.

Lista castigatorilor o poti vizualiza aici: https://www.vodafone.ro/personal/servicii-si-tarife/servicii-si-aplicatii/apelare-si-mesagerie/pauza...

O zi frumoasa!

Multumesc,

Alina

Nou venit
Înregistrat: ‎22-11-2012
0

EXTRAGEREA SE VA FACE PE 21 DECEMBRIE ..MESAJUL NU ESTE ADEVARAT ..ASADAR POTI SA SPERI IN CONTINUARE LA GASTIG .SUCCES