Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎23-02-2012

Concurs lansare forum..telepatie!?

Desi utilizez de foarte mult timp serviciul Vodafone, azi oare printr-o intamplare am aflat de acest concurs...chiar in ziua inchiderii concursului...oare e providenta sau?!!

Oricum succes tuturor!Bafta!

Highlighted
Membru de bază
Postări: 214
Înregistrat: ‎04-02-2012

Re: Concurs lansare forum..telepatie!?

ms mult .

Speram ca castigam ceva macar un telefon amarat Emoticon cu limbă scoasă ( pacat ca nu sunt premii de consolare ) si nu am pierdut dejeaba timpul.

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎16-02-2012
0

Emoticon tristsi eu tot astazi am aflat
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Personal,ma bucur enorm ,ca Vodafone,a binevoit sa lanseze forumul acesta.Desigur,existentza unui concurs,a avut ca efect atragerea si mai multor utilizatori ,in activitati care acum sunt deja cunoscute noua ,celor care de ceva timp ne exprimam nemultumirile,aprecierile si solicitarile.

Personal,concursul nu prezinta interes.Tot ce m-a interesat la acest forum,este ca mi-a oferit posibilitatea,sa obtin informatii,sa-mi exprim pareri si nemultumiri vis-a-vis de serviciile accesate.Si de ce nu,sa ma fac util in punctele in care si alti s-au facut utili mie.

Am apreciat amabilitatea moderatorilor,in solicitarile facute(uneori chiar mai mult ,fata de ce reclamasem eu).Am apreciat,disponibilitatea altor forumisti,de a raspunde unor probleme pe care le-am intampinat .

Si-mi place sa cred ca nu am pierdut timpul degeaba.Chiar sunt convins ca nu am pierdut timpul degeaba.

Succes celor care vor sa castige, "macar un telefon amarat",insa sa nu uite ,ca mai mult decat atat, pot castiga o COMUNITATE

Toate cele bune!

Ionut

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna tuturor,

Concursul a fost mediatizat in foarte multe moduri printre care:site-ul nostru, Facebook, Twitter, Google+, articole/mentiuni pe diferite bloguri, foarte multe site-uri de stiri, ziare, campanii e-mail.

Imi pare rau ca unii dintre voi nu au auzit de el la timp dar ma bucur ca sunteti acum alaturi de noi si sunt sigura ca veti avea multe alte ocazii sa participati la concursuri.

Multumesc,

Irina.

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎23-02-2012
0

Emoticon trist Asta e!!!!mai bine mai tarziu decat niciodata!!!!!! poate altadata vom avea noroc!!

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

sa speram ca veti mai organiza astfel de concursuri