Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Înţelept
Postări: 135
Înregistrat: ‎24-01-2012

Concursul pixelmania

Buna tuturor Vodafone-istilor, o scurta intrebare pt inceput................... de ce oare nu avem mai multa transparenta in concursul Pixelmania, de ce este totul asa '' secret '' , tot ce  avem sunt sinte pixeli si niste premi date la cateva persoane a caror nume sunt publicate pe site, nu avem nici o certitudine a acestor '' extrageri '' , a castigatorilor, sunt doar niste nume in dreptul unor premii. Cam urat as spune din partea unei companii de asemenea calibru care in loc sa se mandreasca cu acest consurs, cu castigatorii, cu corectitudinea de care ar da dovata prefera sa tine totul invelit in secret, ca suspect pentru unii ( facem o mica teorie a conspiratie Emoticon fericit ) . Pe net au fost si sunt inca si alte concursuri de genu dar se dau totusi si alte informatii........... poze de la extragere ( daca nu si un filmuletz mic ), poze cu castigatorii, impresii, pareri.... etc. Ori aici totul este '' in umbra '' ............. suspect nu ? Cunoastem drepturile pe care fiecare ''castigator ''  le are conform regulamentului dar acesta iti poate da acceptul sau nu ( in scris ) ca sa fie folosita imaginea lui in scop de marketing ( am participat si eu la concursuri, am premiat si eu castigatori ( m-am fotografiat cu ei Emoticon fericit ) si erau aceleasi reguli ) ori acum.... in lumea forumului , in lumea Facebook, Tweeter, blog,  etc in care fiecare ( persoana sau companie ) se lauda cu poze, filmulete, impresii sa nu avem nici cea mai mica poza/dovada................ aduce de la sine si mai multa suspiciune. Eu am incredere insa ca acesta este un concurs cat se poate de corect, asa cum am avut si am incredere si in profesionalismul celor din Voda ( sper sa nu fiu dezamagit ), ii felicit pe aceasta cale pe cei care au castigat, si le urez multa bafta si la extragerea finala.............. 

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Concursul pixelmania

Buna. Multumim pentru feedback, vom tine cont de sugestiile tale.

Ramona

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎25-01-2012

Cunoastem acest raspuns foarte des. dar............ nu prea ne ajuta cu nimic, si politicieni nostri spun la fel...... vom tine cont de dorintele poporului, de nevoile si lipsurile acestuia si...... si cam atat. Voi ce mai spuneti in afara de atat.

cu stima.

Vizitator

da mai dar unde mai este distractia..................... Emoticon fericit. Acu mai in serios mai in gluma.............. poate ca unii din angajati poate ca trebuie sa ia o prima, un bonus Emoticon fericit si financiar e mai greu ca vine si impozitul...... asa toata lumea e fericita si mai faci si un marketing mic, o promovare mica..... etc
Vizitator
Postări: 9

Tare faza............ chiar un raspuns mai de doamne ajuta, in afara de ''Buna. Multumim pentru feedback, vom tine cont de sugestiile tale. ''
eu am participat din prima zi si am acum peste 600 de sanse ( la extragerea finala ) si zilnic am avut foarte, foarte multe sanse dar niciodata Emoticon trist nu am castigat. mai este o saptamana deci mai sunt sanse............ tineti-mi pumnii Emoticon fericit
P.S. daca castig cei 5000 o sa impart si cu voi ca sa nu va simtiti prost ( ca nu ati castigat ) si sa va dovedesc ca este un concurs corect.... pana atunci.....................mai vedem .
Va pup pe toti.
Vizitator
0

concluzie ....... tinetii pumni lui mari23 Emoticon fericit ..................... te tin minte, cada nu te ti de cuvant fac reclamatie la voda pe forum Emoticon fericit
Highlighted
Colaborator
Postări: 108
0

Daca am intors toti pixelii intr-o zi, inseamna ca o sa castig sigur?

P.S.: O.T.: Cum se poate deschide un topic nou (subiect nou de discutie)?

Scytheman
Înţelept

pai ai sus de tot in pagina principala o optiune de a deschide topic nou,

legat de pixel mania..... eu am intors toti pixelii disponibili pe zi de 1 luna si ceva in fiecare zi ( 35-37-chiar si 41 pe zi ) dar n-am avut noroc pana acum niciodata, si peste tot unde am intrebat ( forumuri, facebook, tweet, alte site-uri, nimeni nu stie de vreun castigator de pe undeva ( or fi castigat si s-au ascuns ) de asta am deschis acest topic, poate gasim si noi un castigator care sa doboare teoria conspiratiei inaintata de unii pe mai multe site-uri / blog-uri si initiata de mine aici Emoticon fericit

Înţelept

dar am vazut ca mari23 a promis ca daca castiga ea ne doneaza si noua ceva Emoticon fericit, deci .................
Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

[ Editat ]

Buna Flaviuschiper,

Extragerea se va face prin intermediul site-ului www.random.org, in limita ID-urilor participante. Castigatorii sunt afisati aici: https://www.vodafone.ro/personal/campanii/pixelmania/index.htm?cid=int-pixelmania-personal-05122011

Multumesc,

Mirela