Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru
Postări: 31
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Re: Concursul pixelmania

helau lume! in f zi particip la concurs si pana acum pauza publicitara,dar cine stie...

bafta celor care participa!! Emoticon care face cu ochiul

Înţelept
Postări: 135

Buna Mirela
Din pacate nu ma ajuta cu nimic acest link, stiu unde sunt ''scrisi'' castigatorii, dar mai mult decat niste nume scrise undeva intr-un cont al site-ului nu aveti cum sa ne aratati ? o alta dovada nu este ? nu vreau sa par paranoic ( desi cred ca reusesc sa fac lucru asta fara voia mea Emoticon fericit ) dar nimeni nicaieri pe net nu stie despre acesti castigatori ( destui la nunar pana acu ), nu se gaseste nici o alta dovada. ( poze, video, comentu-uri, pareri, impresii, blog.etc ) ori suntem in 2012 in plina tehnologie , suntem in era socializarii si a net-ului si nimeni nu stie nimic despre castigatorii acestui concurs....... Emoticon fericit vedeti de unde vine suspiciunea mea ? raspunsul dumneavoastra nu prea ma ajuta, oricum e si ciudat modul in care se face extragerea ( stiu ca se face prin site-ul random.org pentru am citit si eu regulamentul concursului ) dar e suspect si cum se aloca numerele pe pixeli si utilizatori. prea putina informare ( parerea mea ) prea putina transparenta si mult, mult mister......... asta este ceea cred eu momentan despre acest concurs.
Cu stima

Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

prea multa tehnica, prea complicat oricum modul de extragere, faza cu alocare unui numar de la pana la pe baza pixelului intors, + user ( IP-ul nu e si el luat in calcul ) ..... cum ai spus si tu flavius pre putina transparenta, pre multe neconoscute in ecuatia asta. era la cei de la emag.ro un concurs oarecum similar dar acolo era mult mai simplu, primeai puncte, iti alegeai tu numerele cu care voiai sa participi la extragere si extragerea se facea tot pe random.org, cel mai apropiat de numarul ales de site era castigator, aveam acolo si poze cu castigatori, pareri a lor, si mult mai multa transparenta. aici........... hmmmm devin si eu paranoica Emoticon fericit

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Baga mare Flavius , fara mila, sa nu iti fie teama de nimic; poporul e cu tine.............. pe tine te sustin defapt cei din piata univ. Emoticon fericit
Înţelept
Postări: 146

Ramona, am vrut sa mai spun odata asta la alta postare, dar abia m-am abtinut. Totusi (si e valabil si pentru restul angajatilor Vodafone), nimeni nu vrea sa vada pe un forum astfel de raspunsuri din partea voastra. 

Forum-ul e un mediu de discutii libere. Vrem pareri, sugestii, solutii. Cu cat mai detaliate, cu atat mai bine. Daca nu se poate, nu vrem nici un raspuns. Limbaj de lemn si rigiditate putem obtine de la *222 cat vrem.

Merci pentru intelegere.

-----------------------------
Nexus 5 @ LP 5.1.1
VDF Smart Tab 3 10.1" @ KK 4.2.2
Highlighted
Începător
Postări: 16
0

sunt total de acord cu ceea ce s-a scris pana acum  aici Emoticon fericit si eu sunt nemultumit ca nu am castigat desi am avut si 5-10 sanse pe zi (odata am invitat un prieten care a participat si el dar nu mi s-a dat o sansa in plus in aceea zi - poate doar daca m-a mintit- putin probabil) as vrea si eu dovezi precum cer aceia mai intelepti care s-au gandit sa deschida acest topic minunat 

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

si eu joc de la inceput si am foarte multe sanse dar pana acum nu am castigat nimik si nici nu cunosc pe nimeni care sa fi castigat....

Începător
Postări: 11
Înregistrat: ‎27-01-2012
0

deci am auzit ca se castiga premi de clientii altor retele Emoticon fericit, mi-am facut cont si m-am inscris cu un nr de Cosmo Emoticon fericit, tineti-va bine ca o sa va iau premile Emoticon fericit.
Membru de bază
Postări: 222
Înregistrat: ‎26-01-2012

nu stiu cum ii alegeti pe castigatori, dar au niste nume...
Vizitator
Postări: 8
0

'cine  are noroc are'     eu  nu am  pana  acum.