Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de bază
Postări: 222
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

Re: Concursul pixelmania

da, asa este. a castigat pe 11 ianuarie (gheorghe maracine). felicitari Emoticon care face cu ochiul

Înţelept
Postări: 135
Înregistrat: ‎24-01-2012

stai linistit eu am vreo 12-14 conturi , cate 39-41 de sanse pe fiecare ( deci peste 560 de sanse pe zi,,,,, ,mult mai multe pt extragerea finala ) si evident ca nu am cstigat nimic pana acum................... dar sa spunem ca sunt doar eu ghinionist Emoticon fericit 

Înţelept

foarte bine spus................. poate esti un mic Vodafonist care trebuie sa scoata compania dintr-un mic ra....t in care s-a bagat organizand un concurs cu foarte putina transparenta si cu multe controverse. Stiu ca la otice concurs pe care il castigi ti se da un Proces Verbal sa il semnezi pe predare-primire si alte hartoage, ca ei sa justifice contabil si fiscal acel telefon iar tu sa justifici achizitia lui ( pt garantie ) .    deci ................. ? atunci voi crede ca cineva a castigat un premiul de la pixelmania cand ataseaza un document ( la care sa stearga datele confidentiale, sa nu fie discutii ) care sa certifice acest lucru. 

Toate cele bune Emoticon fericit

Înţelept

atunci felicitarile noastre................... astept totusi procesul verbal ...................sau ceva de genu ca fara ala nu ai nici o garantie asupra acelui tel  ( legal vorbind ) 

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎30-01-2012

Eu nu-mi pierd speranta!!!

Sfătuitor
Postări: 69
0

[ Editat ]

Ai dreptate flaviuschiper,a venit curierul, l-a adus, am semnat procesul verbal, care era in pachet cu telefonul si a ramas la curier pentru a fi dus la vodafone. Eu am ramas doar cu telefonul si garantia care e necompletata, decat cu stampila pe ea si cu nr. serie.cred ca trebuie sa sun la ei, acum imi dau si eu seama.

Membru de bază
Postări: 222
0

@danielmaracine a scris:

Ai dreptate flaviuschiper,a venit curierul, l-a adus, am semnat procesul verbal, care era in pachet cu telefonul si a ramas la curier pentru a fi dus la vodafone. Eu am ramas doar cu telefonul si garantia care e necompletata, decat cu stampila pe ea si cu nr. serie.cred ca trebuie sa sun la ei, acum imi dau si eu seama.

proces verbal intr-un singur exemplar? din cate stiu, in colet sunt doua exemplare. unu se completeaza si se trimite inapoi la organizatorul concursului, celalat iti ramane tie Emoticon care face cu ochiul

Începător
Postări: 10

ultima zi de concurs,sunt curios daca o sa faca publica extragerea si castigatorul...dar nu prea cred ...

Emoticon trist

Vizitator
Postări: 8
0

Nu stiu cum se desfasoara acordarea premiilor in cadrul concursurilor Vodafone, insa ma gandesc ca ar trebui sa existe o institutie care sa reglementeze si sa urmareasca intregul proces... nu-mi dau seama care ar fi aceea. Totusi, departe de Vodafone, pot sa va relatez o intamplare pe care am aflat-o intamplator, dorind sa cumpar un aparat foto de pe okazii. Astfel am ales un anunt, am sunat, m-am intalnit cu tipul care il vindea si l-am intrebat de ce vinde aparatul foto. Mi-a spus ca il are de la o promotie Kent si l-am felicitat. Mi-a raspuns razand ca nu e vorba de noroc si ca a primit camera pentru ca era agent la firma care desfasura concursul, lucru care se intamplase cu toti colegii lui, fiecare primind cate ceva, in functie de ierarhie (cu cat mai mare functia, cu atat mai mare premiul - de la brichete si pana la un autoturism). Premiul cel mare l-a luat, cum era si normal, iubita (atentie! nu sotia) directorului de la firma respectiva, firma care organizase campania pentru Kent... un minicouper, daca imi amitesc bine. Deci se poate, iar tipul nu avea niciun interes sa ma minta, ma vazuse o data si nu m-ar mai fi vazut niciodata, ba mai mult, nici numele nu mi l-a spus. Asta e, jucam toti, castiga cine trebuie!
Începător
Postări: 10

eu am castigat la un alt concurs un mp3 si cand mi l-a adus curierul am semnat 2 procese verbale,unu mi-a ramas mie si unu a fost trimis inapoi la organizator...acum asteptam sa vedem cine o sa castige marele premiu azi fiind ultima zi de concurs si sa speram ca o sa faca publica extragerea si nu o sa ne dea doar un nume cum au facut pana acum....