Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎25-01-2012

Oare voi fi castigatorul concursului....?!

Buna tuturora!Am auzit despre acest concurs doar ca trebuie sa fi la calculator si pe forum tot mereu!Iti trebuie pur noroc!

Hai sa discutam despre concursuri si noroc!Emoticon fericit

Care e persoana cea mai norocoasa de pe aici?

SI care a fost cel mai mare castig pe care l-ati avut?

Eu pana in prezent am castigat un amarat de dvd! Emoticon foarte fericit...IN schimb am o colega de munca pe care sunt f invidios ,castiga la radio,pe net la concursuri,la tv,in reviste,peste tot pe unde se poate!Numai pot de nervi Emoticon foarte fericit....A castigat si o excursie in Grecia !InimăCum naiba sa nu fi invidios!Dar sunt convins ca la un moment dat ,voi castiga si eu ceva mai maret decat un amarat de dvd Emoticon foarte fericit...

Astept sa imi rapsundeti la intrebari !

O zi bunaa!!

Colaborator
Postări: 108
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Re: Oare voi fi castigatorul concursului....?!

La radio am castigat si eu, dar in rest am participat la multe concursuri, mai ales pe internet... si nimic Emoticon trist

Dar inca mai sper, deoarece am o ruda care a castigat o masina straina la un concurs din Romania.

Scytheman
Înţelept
Postări: 135

nici eu pe net nimic. si stau cam ...... cam mult ce e adevarat. iintre 8 si 10 ore pe zi ( munca ma face sa stau la calc ) dar am castigat o data la europa FM ( o singura data ) si de atunci sau pana atunci nimic nimic Emoticon trist. sti vorba aia,,, speranta moare ultima.
Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

[ Editat ]

Din cate imi aduc aminte am castigat un fes de la Coca-Cola, un Nokia 5300, un cd cu muzica, nimic prea consistent... Dar ca si restul astept sa castig la bingo sau la Loto Emoticon fericit

Sfătuitor
Postări: 59
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Bafta tuturor,

Nu am castigat nimic nici macar la LOTO, tot ce am castigat  a fost prin munca, singurul castig garantat!

Colaborator
Postări: 108
0

"nici macar la LOTO" Emoticon fericit)
Scytheman
Începător
Postări: 16
0

Da si sa stii ca o sa castigi aici pentru ca noi citim ce scrii tu :d
Sincer nici eu nu am castigat nimic dar inca incerc poate o sa ma loveasca si pe mine norocul Emoticon fericit)