Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Re: Promotia "premii VIP"

Buna vladrazvan,

Campania promoţională “Premii VIP” cuprinde:
- Promoţia Standard: toţi clienţii Vodafone vor putea participa gratuit la un joc cu întrebări şi răspunsuri prin SMS, care le oferă şanse de a câstiga 10,000 EURO la extragerea de la finalul promoţiei. Jocul nu presupune niciun fel de cost pentru Participant (inclusiv costul de trimitere al mesajului SMS), acesta având rolul de a promova serviciile Vodafone de divertisment prin SMS (Horoscop, Vreme, Bancul zilei etc), inclusiv a serviciului Pauza de Joacă (www.vodafone.ro/pauzadejoaca).

- Promoţia Premium: o loterie promoţională pentru clienţi care cumpără Serviciul Recurent şi care primesc dreptul de a participa la extragerile pentru premiul zilnic premium secundar, în valoare de (500 EURO), zilnic pe întreaga perioadă a promoţiei şi pentru premiul surpriză în valoare de (50,000 EURO) .

Orice client Vodafone devine participant la promoţia Standard prin trimiterea unui SMS gratuit la numărul scurt 310. Primul mesaj primit de la numărul 310 este următorul: “Draga client, 07…………. a aparut pe lista celor care pot intra azi gratuit in extragerea de 10.000 EURO cash cu Vodafone! Trimite OK la 310, fara cost”.

Prin trimiterea unui SMS gratuit la unul din numerele scurte 310 sau 311 (înregistrarea în promoţia premium) conţinând unul din cuvintele cheie “DA”, “START”, “CASH”, “BANI”, “PREMIU”, “MAXIM”, “ACCES”, participantii activează taxarea zilnică de 0,99 EURO aferentă Serviciului începând cu ziua trimiterii mesajului şi până la finalul Promoţiei (21 decembrie 2012).

Motivul pentru care ti-am solicitat numarul este acela ca vroiam sa verific ce mesaj ai primit si daca ai fost taxat. 

O seara frumoasa!

Alina

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎20-10-2012
0

buna ziua!

doresc sa nu mai primesc sms-uri de la 310,si nici nu doresc sa imi mai opriti in fiecare zi 0,99euro pe zi.

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

0727832412 a scris:

buna ziua!

doresc sa nu mai primesc sms-uri de la 310,si nici nu doresc sa imi mai opriti in fiecare zi 0,99euro pe zi.

Salut si bine ai venit pe forumul Vodafone!

"Participantul poate opta să întrerupă Serviciul Recurent(valabil pentru ambele) prin apelarea gratuită a numărului *222, de luni până vineri între orele 10:00 – 22:00 și sâmbătă-duminică între orele 10:00-18:00 sau oricând, trimițând gratuit cuvântul “STOP” către numărul scurt 310 sau 311."

Ionut

Vodafone
Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Buna 0727832412 si bine ai venit pe forum!

Ai reusit sa dezactivezi serviciul? Multumesc Ionut pentru interventieEmoticon fericit

O zi frumoasa!

Multumesc,

Alina

Membru VIP
0

Cu placere!  Emoticon fericit

Vodafone
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎06-11-2012
0

in momentul de fata,eu sunt taxat zilnic cu 0,99 eurocenti si vreau sa opresc aceasta taxare.cum rezolv?

Înţelept
Postări: 113
Înregistrat: ‎24-07-2012

Buna seara 0725820282,

Poti opta poate să întrerupi serviciul recurent, trimiţând gratuit cuvântul “STOP” către numărul scurt 310 sau 311, astfel, nu vei mai fi taxat. Vei primi un mesaj de confirmare a faptului ca ai iesit din concurs si nu vei mai fi tarifat cu 0.99 Euro.

In cazul in care nu reusesti, am rugamintea sa ne anunti si te vom ajuta.

Pentru intrebari si nelamuriri, iti stam la dispozitie.

O seara frumoasa!

Multumesc,

Andra

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎28-08-2012
0

Buna seara.

eu as vrea sa ma retrag din joc ca am facut deja cost suplimentar,si nu stiu cum sa fac sa nu mai primesc mesaj de la 310 sau 311.

Multumesc,

dragos

Membru VIP

[ Editat ]

Salut!

"Participantul poate opta să întrerupă Serviciul Recurent(valabil pentru ambele) prin apelarea gratuită a numărului *222, de luni până vineri între orele 10:00 – 22:00 și sâmbătă-duminică între orele 10:00-18:00 sau oricând, trimițând gratuit cuvântul “STOP” către numărul scurt 310 sau 311."

Ca sa citam din postarea Andrei,"trimiţând gratuit cuvântul “STOP” către numărul scurt 310 sau 311, astfel, nu vei mai fi taxat. Vei primi un mesaj de confirmare a faptului ca ai iesit din concurs si nu vei mai fi tarifat cu 0.99 Euro."

Ionut

Vodafone
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎24-11-2012
0

HOTIE mai mare ca asta inca nu am vazut. Bine ........traind in Romania orice este posibl. Mai rau ca acest lucru se intampla cu sustinerea Vodafone . Sunt dezamagit, voi renunta la serviciile lor cat de curand !