Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Quiz - 3 ani de Forum Vodafone

[ Editat ]

Quiz - 3 ani de Forum Vodafone

Salutare!

Va invit sa luați parte la o promoție ce se desfășoară în condițiile legii și are ca scop promovarea comunităţii online din jurul Forumului Vodafone

Premiile constau în 5 vouchere de 100 de Ron, valabile 12 luni, la achiziţionarea de telefoane în Magazinul Online Vodafone şi 3 caşti Bluetooth Plantronics.

Mult succes!

*********************************************************************************************************************************

*********************************************************************************************************************************

Eu am participat și am dat toate trei răspunsuri corecte.

Vodafone
Membru VIP

Re: Quiz - 3 ani de Forum Vodafone

După niste Casti Beats cu fir In Ear negre urmeaza caşti Bluetooth Plantronics.Plantronics,hai cu bluetooth-ul la mine! Emoticon cu limbă scoasă

Vodafone
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

mult succes!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru VIP

Un amănunt care nu se potrivește.Regulamentul prevede participarea cu numărul de telefon,insa in formularul de înscriere nu exista camp de editare alocat acestuia.

Pe Perioada Promoţiei, vizitatorii site-ului Vodafone România, precum şi a paginii de facebook Vodafonero (www.facebok.com/Vodafonero) şi a Forumului, pot devenii Participanţi la Promoţie, prin înscrierea în concurs cu nume, prenume, număr de telefon şi adresa de e-mail valide.

Vodafone
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Lasa-o asa cum a picat!

A introduce in acest moment campul cu nr de telefon ar presupune invalidrea tuturor participantilor de pana acum

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Gata m-am inscris si eu.

P.S. IonutCastile Beats cu fir In Ear negre s-ar potrivi de minune cu HTC One cu Beats Audio al meu. Emoticon fericit

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Membru VIP

Mult succes,Andrei! Emoticon fericit

Vodafone