Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎10-04-2012
0

Rezultate concurs "Castiga un Audi A7 cu Samsung"

Buna ziua,

1) Va rog - ca si altii-  sa imi spuneti unde/daca a fost comunicat numele castigatorului din cadrul concursului "Castiga un Audi A7 cu Samsung" - confom regulamentului extragerea s-a facut deja pe 27.08.2012

Tare greu de gasit asa ceva- la capitolul asta sunteti tare criptici ( oare de ce Emoticon cu limbă scoasă?)

2) am transmis- ca si multi altii un mail la   contact.developer_ro@vodafone.com sa actualizeze aplicatia android Vodafone Meteo si pentru Samsung S3- ca apare extrem de minuscula - pe un sfert de ecran. nu mai spun ca am scris si pe Google Play despre asta... si nimic- nimic nici macar o vorba urata- daramite una frumoasa ..

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Rezultate concurs "Castiga un Audi A7 cu Samsung"

Buna dp2009 si bine ai venit pe forum!

Referitor la concursul "Castiga un Audi A7 cu Samsung", am adresat intrebarea ta si vom reveni cu mai multe detalii in momentul in care primim raspunsul.

De asemenea, am adresat  si feedback-ul tau referitor la aplicatia Vodafone Meteo departamentului implicat.

Multumesc,

Irina

Membru de onoare

Buna dp2009,

S-a extras un castigator. Dupa primirea premiului vor fi afisate toate informatiile pe site.

Multumesc,

Irina

Vizitator

merci de feedback

sper sa se intample ceva pozitiv si cu aplicatia "Vodafone Meteo" pana la urma - adica si un widget  Emoticon cu limbă scoasă

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎20-04-2012

sustin ce ai scris dp2009.

Membru de onoare

Buna dp2009,

Referitor la aplicatia Vodafone Meteo, avem in plan modificarea sugerata de tine. Nu iti putem oferi o data exacta dar vom reveni cu mai multe detalii atunci cand le avem. 

Multumesc,

Irina

Vizitator
0

Doamne ajuta ! cu aplicatia Vodafone meteo...

Vizitator
0

Suntem pe 12 septembrie 2012...extragerea s-a efectuat pe 27.08.2012 ( acum ceva mai mult de 3 zile zic eu)

Pana si la cea mai birocratica si lenesa unitate de stat se finaliza chestia asta..Emoticon cu limbă scoasă

Tare sunt curios sa vad cand "reuseste"  Vodafone sa anunte acel faimos castigator...

....poate cand uita toata lumea de acest concurs- sau cand apare Samsung Galaxy S4?

Cert este un lucru - ca aveti un grad ridicat de lipsa de transparenta la capitolul "concursuri"- ca sa nu fac alte comentarii prea malitioase. Sincer nu cred ca imi voi mai pierde timpul vreodata cu astfel de chestii cu Vodafone

Highlighted
Membru de onoare

Buna tuturor,

Informatia referitoare la castigatoarea acestui concurs a fost publicata pe site-ul nostru.

castigator A7.JPG

Puteti vedea detaliile aici.

Multumesc,
Irina