Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
rey
Colaborator debutant
Postări: 34
Înregistrat: ‎27-01-2013
0
Soluţie acceptată

am primit un mesaj de la 1400 e fake? sau e de la vodafone

in mesaj scrie "Te rasplatim! Toate numerele care se termina in *219 au fost alese sa primeasca o saptamana gratuita in aplicatia Quizit si sa concureze pentru 1 Samsung Galaxy S5 de la Vodafone ! Raspunde Ok acuma, fara cost" cei cu mesaju asta daca ma puteti lămuri

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

Re: am primit un mesaj de la 1400 e fake? sau e de la vodafone

si eu am primit un astfel de mesaj... dar e alta terminatie la nr de telefon... am tot cautat pe net si nu am gasit nimic referitor la acest concurs .... poate ne lamureste cineva

rey
Colaborator debutant
Postări: 34
Înregistrat: ‎27-01-2013
0

posibil sa fie de la situ de anunturi, vanzare/cumparare, si sa fi aflat nr de acolo
Vizitator
Înregistrat: ‎02-02-2013
0

si eu acum in 08 august 2014 am primit acelasi mesaj de la 1400. Oare e pacaleala sau o metoda de furat ? Ne raspunde cineva ?
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna,

Vodafone Romania lanseaza campania promotionala “QuizIt” prin intermediul careia ofera clientilor un nou serviciu de divertisment prin aplicatia “QuizIt” dedicata utilizatorilor cu smartphone Android. Promotia se va desfasura in perioada 01 august 2014 – 16 ianuarie 2015.

Toti clientii participanti au sansa de a castiga un premiu ce consta intr-un telefon Samsung Galaxy S5 (o data la 2 luni) si un premiu final in valoare de 2000 de euro; La campanie poate participa orice client Vodafone, abonat sau utilizator Cartela Vodafone inregistrat in sistemul Vodafone, care a implinit varsta de 18 ani.

Multumesc,

Alexandra

TIA
Nou venit
Înregistrat: ‎09-08-2014
0

Utilizez aplicatia

Am primit ieri sms ( 8 aug). Bineinteles, numarul meu de telefon are alte cifre, dar mesajul a fost identic. Am intrat in aplicatie, mi-am facut cont si de ieri  tot joc. Din cate am vazut, sunt destul de multi utilizatori. Nu stiu exact care e finalitatea jocului, pentru ca mereu, dupa ce 8-9 raspunsuri corecte, imi apare o notificare ca aplicatia s-a inchis brusc. Nu pot lua legatura cu nimeni dintre jucatori. E cineva de aici care se joaca? Patiti la fel? E telefonul meu de vina?( nu e foarte performant) sau pur si simplu ar trebui sa ajung al un anumit scor si nu mi se permite? recunosc ca am citit regulamentul superficial si nu stiu daca * pierd* ceva maret. Emoticon fericit

Vizitator
Postări: 2
0

Re: Utilizez aplicatia

și eu am aceeași problemă, nici nu pot răspunde la toate întrebările,maxim 9 răspunsuri am reușit, mi se blochează, este ceva necurat la mijloc
Vizitator
Postări: 2
0

Și de ce nu pot răspunde la toate întrebările? Nu ca nu le-aș ști, dar nu le pot bifa sau răspunde celalalt adversar înaintea mea și sunt în timpul acordat?
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Buna,

Am adresat feedback-ul catre cei vizati.

Multumesc,

Alexandra

Vizitator
Înregistrat: ‎29-11-2012
0

Re: Utilizez aplicatia

Dupa saptamana gratuita se taxeaza cu 0.43 euro/zi