Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 13
Înregistrat: ‎12-06-2012

Re: am primit un mesaj de la 1400 e fake? sau e de la vodafone

Multumesc Alexandra, am rezolvat Emoticon care face cu ochiul

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎25-09-2014
0

Am ACEEASI PROBLEMA!!!! VA ROG spuneti-mi cum pot dezactiva !!! Am cost suplimentar cu toate ca eu nu am descarcat nici o aplicatie.
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Denisa55 a scris:
Am ACEEASI PROBLEMA!!!! VA ROG spuneti-mi cum pot dezactiva !!! Am cost suplimentar cu toate ca eu nu am descarcat nici o aplicatie.

Buna,

De asemenea, ai posibilitatea de a-ti putea defini preferintele cu privire la mesajele/materialele primite din partea Vodafone si a partenerilor sai apeland gratuit *567.

Multumesc,

Alexandra

Vizitator
Înregistrat: ‎02-10-2014
0

spuneti-mi, va rog, care , ce ati facut. Nici eu nu voi lasa asa. Costurile suplimentare sunt prea mari. Hotii trebuie sa returneze banii !

Membru de onoare
0

0741497631 a scris:

spuneti-mi, va rog, care , ce ati facut. Nici eu nu voi lasa asa. Costurile suplimentare sunt prea mari. Hotii trebuie sa returneze banii !

Buna,

Daca doresti sa primesti asistenta, adreseaza situatia echipei de chat.

CHAT.jpg

Multumesc,
Alexandra

Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎06-11-2014
0

Alexandra, de ce nu precizezi ca aplicatia trimite AUTOMAT, ZILNIC un sms taxabil abonatului care accepta?

Moderator
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna!

Detaliile despre concurs se pot citi aici. Daca doriti asistenta din partea unui consultant, va rog sa  folositi chat-ul.

chat quiz it.jpg

Multumesc!

Vizitator
Înregistrat: ‎13-05-2012
0

Am primit si eu un mesaj asemanator astazi, ceea ce m-a adus aici a fost faptul ca mesajul este scris un pic anapoda. 

"100% adevarat! xxxxxxxx a fost nominalizat sa primeasca un cadou surpriza timp de o saptamana de la Vodafone, fara cost! Descopera in fiecare zi lucruri noi si interesante despre tine! Ca sa afli ce este: Raspunde OK acum, gratuit! Dupa saptamana gratis: 1,24EUR/saptamana (TVA incl)." 

Ma scuzati, dar zici ca este un mesaj scris de un somalez care invata limba romana acum. 

E un pic jetant pentru o firma asa de mare sa nu puna un link in mesaj cu instructiunile jocului sau informatii. doar este vorba despre utilizatori de smartphone-uri aici,nu? 

Membru de onoare
0

nonyhaha a scris:

Am primit si eu un mesaj asemanator astazi, ceea ce m-a adus aici a fost faptul ca mesajul este scris un pic anapoda. 

"100% adevarat! xxxxxxxx a fost nominalizat sa primeasca un cadou surpriza timp de o saptamana de la Vodafone, fara cost! Descopera in fiecare zi lucruri noi si interesante despre tine! Ca sa afli ce este: Raspunde OK acum, gratuit! Dupa saptamana gratis: 1,24EUR/saptamana (TVA incl)." 

Ma scuzati, dar zici ca este un mesaj scris de un somalez care invata limba romana acum. 

E un pic jetant pentru o firma asa de mare sa nu puna un link in mesaj cu instructiunile jocului sau informatii. doar este vorba despre utilizatori de smartphone-uri aici,nu? 

Buna,

Iti multumesc pentru feedback. L-am adresat catre cei vizati.

O zi placuta,

Alexandra

Nou venit
Înregistrat: ‎06-03-2015

Buna Alexandra,

Sunt total de acord cu includerea unui link in mesajul concursului. Am primit si eu acel SMS acum cateva minute, si a trebuit sa caut pe internet daca este o promotie reala sau nu.

Asta daca se doreste informarea abonatilor, binenteles .... 

Oricum am aflat de *567 cu aceasta ocazie, asa ca iti multumesc pentru informatiile din acest topic Emoticon fericit

Zi faina,

Daniel