Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎03-02-2012
0

castigatorii clubul premiilor 777?

concursul a inceput pe 22 februarie si nu sunt castigatori anuntati nicaieri,de ce?

Highlighted
Înţelept
Postări: 135
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Re: castigatorii clubul premiilor 777?

inca se mai negociaza castigatorii............. Emoticon foarte fericit, acum mai in gluma mai in serios, pana acum nu am vazut cum se extrag castigatorii sau alte ''dovezi ale concursurilor'', si acum nu ma refer numai la Voda si si la alti operatori.......... nu am participat la alti operatori dar din apropiatii mei care au participat au intampinat aceleasi intrebari si probleme de transparenta................ ce sa le facem asta e, suntem prea mici si nesemnificativi ca sa avem un cuvant de spus. Astept ca cei de la Voda sa fie primi care sa dea dovada de ceva corectitudine/transparenta.
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎05-03-2012
0

O initiativa buna a Vodafone! Am trimis mesaje la 777 si am castigat minute in retea!

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna flaviuschiper

Extragerile sunt efectuate de către Vodafone, într-unul din magazinele Vodafone, în prezenţa unui notar public şi în conformitate cu legile aplicabile în Romania

Multumesc, Mirela
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎01-03-2012
0

Buna  am si eu  o  intrebare  daca   ma poate  ajuta si  pe  mn cineva  am 92250 medalii si 75 de credite .nu ma lasa sa joc joculete pe site?/cei de facut..si inca cv.:cu  medaliile astea care le am particip in   fiecare zi sau cum am citit dar  nu m am lamurit..ce ziceti  am cv sanse  la  atatea  medalii?  va  multumesc si astept raspuns..o zi  buna  tuturorBărbat fericit

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎06-03-2012
0

Cum fac sa ies din club? M-au innebunit deja sms-urile primite de la 778.

Multumesc.

Membru de bază

Buna catalinvascu.

Verificam si revenim cu un raspuns.

Multumesc, Mirela
Membru de bază

Buna alymarcus.

Ca sa nu mai primesti astfel de mesaje, trebuie doar sa trimiti un SMS cu textul STOP la numarul 777, fara niciun cost.

Multumesc, MIrela
Membru de bază

Catalinivascu, te rog, sa incerci acum. Situatia a fost remediata.

Multumesc, Mirela
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎01-03-2012
0

Multumesc  mult de   tot .si  inca cv am si eu sanse  sa  castig cv ??cu  atatea  medalii  si  factura  atat de  mare...