Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
De-al casei
Postări: 85
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Re: castigatorii clubul premiilor 777?

Buna Ramona, asta am citit si eu in regulament, ma asteptam sa stiti mai multe, dar daca nici voi nu stiti...

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎21-03-2012
0

Mirela sunt multe saptamani de cand a inceput aceasta ''TOMBOLA'' sai zicem ar trebui sa fie mai multi castigatori nu doar cei ce ii arata nu cred ca nut mai multi de 10 si nu au trecut DOAR 10 zile de cand a inceput acesta ''TOMBOLA''
De-al casei
0

Ultimul castigator a fost ales pe

26.02.2012 

500 euro cash

Se face 1 luna de cand nu s-a mai aratat nimic, nimeni nu are cum sa demonstreze ca se petrece conform regulamentului, vreau sa vad extragerile din fiecare luni asa cum este specificat in regulament...Se Poate?

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎24-03-2012
0

Buna ziua !

Cum anulez trimiterea mesajelor automate de la numarul 778 ?

Multumesc anticipat.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Pentru a iesi din joc trebuie sa trimiti un mesaj cu textul STOP (scris cu majuscule si fara pauze intre caractere) la numarul 777, apoi, pentru a nu mai primi notificari legate de concurs, poti trimite un nou sms cu textul OUT catre acelasi numar. Ordinea trebuie sa fie neaparat cea precizata de mine.

Daca doresti, imi poti trimite dupa ce ai urmat acesti pasi un mesaj privat cu numarul tau de telefon, pentru a verifica daca totul este in regula.

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎24-03-2012
0

@ Claudiu

Merci frumos !

Have a nice day !

Ionut.

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎25-03-2012
0

BUNA ZIUA,,,

UNDE SUNT EXTRAGERILE DIN ZILELE ( DE LUNI ) ALE SAPTAMANILOR CONFORM REGULAMENT DIN 05-MARTIE;12-MARTIE;19 -MARTIE.; 26- MARTIE;

NU ESTE TRANSPARENTA IN ACEST CONCURS???

EXEMPLU:  AFISATI REZULTATELE CASTIGATORILOR PE 02 APRILIE PENTRU SAPTAMANILE MAI SUS MENTIONATE SA PRESUPUNEM PE 05 MARTIE (JOHN K.)  A CASTIGAT UN TV. DAR EL A CONTINUAT PE TOATA DURATA ACESTA SA TRIMITA SMS. CE SE INTAMPLA CU  VALOAREA SMS-URILOR TRIMISE DIN 05 MARTIE PANA 02. APRILIE ???

DVS. SPUNETI CA IL CONTACTATI TELEFONIC.... ( DECI EL DIN 5 MARTIE AR TREBUI SA NU MAI TRIMITA SMS CONFORM REGULAMENT ) UN CONCURENT NU POATE CASTIGA DE DOUA ORI.......

CEVA NU ESTE CLAR.....

1. SUNTEM CONTACTATI TELEFONIC  ( DOAR CASTIGATORII )  SAU ...

2. NU AFISAM LISTA CASTIGATORILOR ( CA ASA VOR MUSCHII NOSTRII ) ...

...REGULAMENTUL  IL SCHIMBATI DUPA CUM BATE VANTUL......

Membru de onoare

Salut,

Doar castigatorii sunt apelati telefonic pentru a fi instiintati cu privire la premiile respective.

De asemenea, am discutat si cu departamentul in cauza si lista va fi actualizata in cel mai scurt timp.

Voi reveni cu postarea informatiei imediat cum am raspunsul final.

De-al casei
0

Claudiu, skyg a adus la cunostinta un aspect foarte important,

Daca castigatorii nu au fost inca alesi, sa spunem pentru 1 martie, si sunt contactat eu azi, spunandu-mi ca am gastigat premiul din 1 martie, asta inseamna ca am trimis SMS-uri degeaba de la 1 martie pana azi?

regulamentul zice clar ca nu poti castiga de 2 ori in acest concurs...

asteptam cu totii raspuns!

Membru de onoare

Salut,

Lista a fost actualizata pe site pana in data de 18 Martie 2012, in timpul imediat urmator urmand sa se actualizeze si restul perioadei.