Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Re: castigatorii clubul premiilor 777?

Salut "cgusa",

Nu exista posibilitatea ca un eventual castigator sa trimita sms-uri cateva saptamani dupa ce a castigat, deoarece contactarea acestora se face in maxim trei zile de la extragere. Termenul comunicat este maxim, in mod normal acestia sunt sunati in ziua imediat urmatoare.

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎25-03-2012
0

..... ieri nu am fost lasat sa intru pe forum .

Am facut poze la blocarea forumului pentru skyg , si am trimis email la mama "Omida" ...

Prietenii mei au putut sa intre deci nu au fost probleme de retea internet sau alte scuze pe care le gasesc de obicei moderatorii.

..ATASAT ESTE POZA FACUTA IERI 26.03.2012

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

Buna skyg,

Nu ai putut accesa forumul datorita unei erori aparute pe utilizatorul tau, nu a fost vorba de o blocare din partea noastra.

Acum s-a remediat. Spune-mi, te rog, daca mai intampini alte probleme. Vrem sa ne asiguram ca experienta ta aici este cat mai  placuta!

Multumesc,

Irina

Sfătuitor
Postări: 97
Înregistrat: ‎24-01-2012

salut @Irina M,

imi poti sa mi spui, daca prelunges in aceasta per cu cumparare tel ab. meu particip pt promo in curs s nu, mersi,

si tu est fooarte minunate cum sunt colegele tale Emoticon cu limbă scoasăPP

Sandor
De-al casei
Postări: 85
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

[ Editat ]

am vrut sa castig premiul din acea zi, nu cred ca sunt sanse ...

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna Cgusa.

Iti doresc mult noroc!
De-al casei
0

[ Editat ]

teoretic cei care trimit VIP au mai multe sanse pentru ca participa cu toate "medaliile" obtinute prin trimiterea de SMS-uri la 778, conform regulamentului:

"(20) Mesajele ulterioare trimise la 778 pentru achiziționarea mai multor credite de utilizare a serviciului Pauza de Joacă vor conferi Participanților un număr crescut de medalii. Fiecare medalie acumulata reprezintă o (1) șansă de câștig in tragerile la sorți, în concordanță cu celelalte dispoziții ale Regulamentului curent"

este posibil sa aflu, si nu doar din curiozitate, cate medalii avea fiecare castigator din promotie care a castigat un premiu? ma intereseaza pentru ca un jucator cu 90000 de medalii ar trebui sa aiba cu 89999 mai multe sanse decat unul cu 1 singura medalie, si ca atare sanse mult mai mari sa castige, sau care a fost numarul total de medalii care au participat la fiecare extragere pentru a indentifica cate sanse am eu sa castig?

eu n-am decat 2140 medalii si vreau sa aflu daca toate aceste "medalii" au participat la extrageri, din moment ce nu pot participa la extragerile "LIVE" pentru ca nu se stie in care magazin VF se fac extragerile...

As dori sa faceti aceasta verificare pentru mine, abonat asa cum sunt, daca din extragerea de exemplu din 29 martie, numarul meu a participat cu toate cele 2140 de sanse de castig. Puteti sa-mi demonstrati?

multam fain!

and by the way, iar s-a oprit actualizarea listei de castigatori....au trecut 2 sapt

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna Cgusa.

Verificam si revenim cu un raspuns.

Multumesc, Mirela
De-al casei
0

Merci Mirela, astept raspuns

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎25-03-2012

salut  CGUSA,

........si eu sunt curios cum sa facut extragerea, am  1.460.250 de medalii.......

multa bafta.....