Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
De-al casei
Postări: 85
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Re: castigatorii clubul premiilor 777?

[ Editat ]

skyg, si nu-mi spune ca nu ai castigat nica....cred ca m-as impusca Emoticon fericit 1.460.250 medalii!!!!!! jos palaria, daca imi spui ca e abonament personal, atunci jos palaria in fata ta...

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎25-03-2012
0

...este abonament personal si nu am castigat,,, cat despre "impuscat" mai am timp.....glumeam!!!!!Emoticon foarte fericit

.....putina transparenta din partea celor de la vodafone ref. la extrageri.....

bafta,

De-al casei
0

[ Editat ]

you are my hero skyg,

Anunţ
Anunţ
Robot LOL
Anunţ
vedem ce raspunsuri primim pentru asta, eu as vrea filmarea, dar ma indoiesc ca exista si daca ar pune-o la dispozitia cuiva fara un avocat langa...m-as fi bucurat daca ai fi castigat Emoticon foarte fericitEmoticon foarte fericit

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012
0

[ Editat ]

Buna,

Fiecare medalie iti ofera o sansa de castiga in tragerile la sorti. Prin urmare, daca un client aduna mai multe medalii, va avea mai multe sanse sa fie extras. Numarul de medalii ofera o probabilitate statistica mai mare de castig, insa nu reprezinta ceva garantat. Din acest motiv, un castigator poate avea de 10 de ori mai multe medalii decat tine sau un client care a avut doar 1 medalie.

Pentru a identifica sansele tale de castig nu ai nevoie sa stii cate medalii au adunat ceilalti castigatori, informatii cu caracter personal pe care nu le putem dezvalui.

Extragerile, asa cum este mentionat si in regulament sunt efectuate intr-un magazin Vodafone in prezenta unui notar public. Pentru ca am fost nevoiti sa folosim mai multe magazine Vodafone din cauza procesului de reamenajare si a spatiului limitat am decis sa nu mentionam locatia extragerilor.

Multumesc, Mirela

De-al casei
0

skyg are cu 600 si ceva mai multe sanse decat mine sa castige ceva, si cu peste 1400000 de sanse mai multe decat un utilizator care nu trimite nici-un sms la 778...

bine ai spus :"Extragerile, asa cum este mentionat si in regulament sunt efectuate intr-un magazine Vodafone in prezenta unui notar public."

"sunt efectuate intr-un magazine"?

hmmm, deci ce sa inteleg, a fost greseala intentionata sau nu? aceeasi extragere a fost in mai multe magazine? cum a fost facuta extragerea?

ma gandesc ca nu au fost biletele aruncate intr-un bol la milioanele de medalii? va rog sa-mi spuneti daca nu am dreptate, inteleg ca a fost facuta in prezenta unui notar, dar nu a fost filmata ca si proba? majoritatea extragerilorde genul folosesc random.org pentru generarea castigatorilor aleatorii, extragerile la VF cum au fost facute?

daca a fost filmata de ce nu se poate pune pe site? nici nu scrie in regulament dar nici nu puteti dovedi...pacat, sunt dezamagit....

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎25-03-2012
0

...am trimis ieri SMS la 778 - 02.04.2012 ora 14:34 sms-ul este confirmat

si astazi            SMS la 778 - 03.04.2012 ora 11:11  sms-ul este confirmat , ref. la cele doua sms-uri nu am primit nici un mesaj precum am castigat medalii ,,, se ascunde nr de medalii????? sa terminat concursul????

...aaa am uitatat,..... probleme tehnice...... (conform regulament) ha, ce gluma buna....

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012
0

[ Editat ]

Buna Cgusa.

Imi cer scuze pentru exprimarea gresita din postul anterior. Extragerile sunt efectuate intr-un magazin Vodafone in prezenta unui notar public, insa din cauza procesului de reamenajare si a spatiului limitat am fost nevoiti sa folosim mai multe magazine Vodafone.

Multumesc, Mirela

De-al casei
0

Mirela, nu este nevoie sa-ti ceri "scuse", chiar nu ai de ce, inca nu avem o dovada sau explicatie cum au fost alesi castigatorii? cum s-a facut extragerea? daca intr-adevar fiecare "medalie" in parte a participat la extragere...

magazinele, fie ele unul sau mai multe la urma urmei nu conteaza pentru ca oricum nu cred ca veneam eu din Sibiu sa asist la extragere, dar mi se pare normal sa ne dati si detaliile de mai sus cerute, trebuie sa puteti demostra cumva si persoanelor care nu sunt din Bucuresti (daca extragerile au fost facute in Bucuresti) cum s-a procedat.

daca loteria romana nu ar televiza extragerile cum ar putea dovedi numele iesite? ganditi-va si va rog nu mai dati acelasi raspuns de 10 ori, stiu ca au fost mai multe magazine, stiu ca s-au facut in prezenta unui notar, acum nu ramande decat sa ne aratati extragerile exact la datele din regulament (care nu sunt specificate oricum toate)...

Multam fain

De-al casei
0

si tacerea este un raspuns, intre timp lista castigatorilor nu a mai fost actualizata: ultimul castigator:

18.03.2012Mania M.500 euro cash

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎06-04-2012
0

Concursul se incheie pe 21 aprilie parca,Poate atunci anunta castigatorii