Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012
0

Re: castigatorii clubul premiilor 777?

Buna Cgusa.

Au fost postati castigatorii pentru perioada 18/03 - 25/03.

Multumesc, Mirela
De-al casei
Postări: 85
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Buna Mirela,

Merci de update. cu privire la posturile mele si multitudinea de intrebari se poate da vreun raspuns? si va rog nu dati aceleasi info care s-au mai dat.

Merci fain!

Membru de bază
0

Buna Cgusa.

Iti inteleg punctul de vedere, insa din pacate, extragerile nu pot fi filmate deoarece sunt implicate informatii cu caracter personal si confidential, de exemplu numerele de mobil ale Participanților.

Loteria Romana televizeaza extragerile deoarece sunt extrase doar niste numere, insa informatiile personale ale castigatorului nu sunt facute publice.

Multumesc, Mirela
De-al casei
0

Bun Mirela, merci de raspunsul partial, inteleg ca nu pot fi filmate, dar nu numerele de mobil ale participantilor ar fi trebuit sa participe la extrageri ci medaliile lor si asta ma interesa pe mine. Regulamentul spune ca fiecare medalie in plus este o sansa in plus. Am mai spus, logica extragerilor mi se pare neclara si atata timp cat nu puteti dovedi cu nimic sau da detalii aditionale este posibil la fel de usor ca extragerile sa nu fie atat de reale sau la datele din regulament...

Cat despre filmare, fie ea si inregistrare se pot masca si numele si numarul de telefon samd...

Nu are rost sa mai dezbat subiectul, este clar ca nu vom primi raspunsurile la intrebarile noastre din diferite motive...

Corneliu

Membru de bază
0

[ Editat ]

Medaliile sunt alocate numarului de telefon de pe care se trimit sms-urile, prin urmare fiecare client este inscris la extragere cu numarul de mobil.

Corect, cu fiecare medalie primita ai o sansa in plus de a castiga din punct de vedere procentual.

Chiar daca filmam extragerile dar mascam numerele de telefon, asa cum ai sugerat tu, tot se poate interpreta.

De asemenea in conformitate cu Legea nr. 677/2001 privind protecţia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal şi libera circulaţie a acestora, participanţii au dreptul de a se opune prelucrării datelor lor în cazurile şi în condiţiile prevăzute de lege şi se pot adresa instanţei de judecată competente.

Multumesc, Mirela

De-al casei
0

Mirela, afirmatia:

"Medaliile sunt alocate numarului de telefon dupa care se trimit sms-urile, prin urmare fiecare client este inscris la extragere cu numarul de mobil."

Nu cred ca este corecta:

Numarul "de pe" care s-au trimis SMS-urile participa la concurs cu medaliile castigate in urma SMS-urilor, deci Medaliile care apartin unui numar ar trebui sa participe la extragere. Cel putin asta primesc zilnic pe telefon: "esti in extragele cu X numar de medalii" deci ar trebui sa am Y numar de sanse dintr-un total de Z care nu avem voie sa-l stim

Daca afirmatia ta este corecta atunci indiferent cate milioane de SMS-uri s-au trimis toti participantii au aceleasi sanse, egale, adica 1 din numarul total de clienti participanti la concurs, fara sa se ia in considerare si medaliile lor.

Daca sunt singurul din forum care are parerea asta sau sunt mai multi de acord cu mine ii rog sa mi se alature, daca nu, tac din gura si pun .(punct)

Regards

Corneliu

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎13-04-2012
0

Buna ziua . Imi puteti spune si mie unde pot vedea numele castigatorilor si nr de medalii cu care au castigat?...

Intreb ca din cate am vazut sunt destul de multi utilizatori care au dubii ... si eu am in jur de 100,000 de medalii..

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna 

Conform regulamentului postam pe site  numele castigatorilor.

Multumesc,

Ramona

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎13-04-2012
0

Buna seara

Daca acesti castigatori sunt extrasi saptamanal, de ce afisarea lor e intarziata asa de mult?

Ati ramas blocati pe "in curs de confirmare". Pacucii masiiiiiEmoticon fericit

PS: Nu va mai trimit nici un SMS. 

Membru de bază
0

Buna KOASA.

Castigatorii sunt contactati telefonic si urmeaza sa fie postati pe site, la rubrica Castigatori, dupa validarea lor.

Multmesc, Mirela