Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎26-01-2012

ce parere aveti despre acest concurs

ce parere aveti despre acest concurs credeti ca o sa fie la fel ca pixelmania...(adica o sa se procedeze la fel cu desemnarea castigatorilo);????

Înţelept
Postări: 135
Înregistrat: ‎24-01-2012

Re: ce parere aveti despre acest concurs

aici cica nu se face extragere ( la noroc deci ) ci aici se vede cine a fost nenea cu cele mai multe ........ si topicul cel mai tare si etc..... ) oricum la cat de ''profesionisti'' sunt cei de la Voda in d-ale concursurilor stai linistit. Se stie ca o sumedenie de concursuri sunt aranjate ( de la Loto pana la altelea de pe net ) dar nu imi puteam imagina ca o companie de asemenea calibru ar putea starni vreodata atatea controverse legate de concursurile pe care le organizeaza. Sunt curios insa cine va castiga ( o fi client vodafone sau clientii altor retele ca la alte concursuri Emoticon fericit )
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎27-01-2012
0

cum poate sa intre altii daca nu sunt abonati vodafone? trebuie sa faca cont in myvodafone!!!oare poate sa vina factura electronica de la cosmote?Emoticon LOL

Înţelept
Postări: 135
Înregistrat: ‎24-01-2012

Buna

Nu ai posibilitatea de a vedea/ primi factura ( ca nu e la Voda ) dar in rest ai cont fara pb si toate functionalitatile mai putin cea de My Vodafone; ca test eu acu mi-am facut cont pe numarul de Cosmo............. poate castig cu numarul de Cosmo ca nu ma mira Emoticon foarte fericit, ca de la Voda cu toate numerele mele nu am castigat niciodata nimic ....... Emoticon trist , ma pregatesc acu de castig .

Începător
Postări: 11
Înregistrat: ‎27-01-2012

suparat,,,,,, suparat sunt doamne iara,,,,,,, suparat ....... Stai ca daca intra cartelarii de la Cosmo, raman astia fara premii Emoticon fericit
Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎26-01-2012

oricum eu nu cred ca o sa se faca publica nici extragerea marelui premiu la pixelmania cu toate ca multi s-au plans din cauza corectitudini celor de la vodafone..;la alte concursuri nu se procedeaza asa si cat de mic ar fi premiu isi fac publicitate cand apare fericitu castigator..;parerea mea,acum daca voi aveti alta mai buna puteti sa ma contraziceti...

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna adi09.

In data de 25.02.2012, vor fi desemnati trei castigatori ale caror topicuri (subiecte de discutie) indeplinesc urmatoarele conditii, in aceasta ordine a importantei:
- cel mai mare numar de utilizatori unici care au comentat topicul (subiectul de discutie)
- cele mai multe comentarii la topic (subiect de discutie)
- cel mai multe aprecieri primite de la utilizatori pentru topic (subiect de discutie)
.

Castigatorii sunt contactati in termen de 5 zile lucratoare de la incheierea concursului, pe baza datelor furnizate in contul MyVodafone – adresa de email si numar de telefon. Castigatorii sunt anuntati pe site-ul promotiei – https://forum.vodafone.ro/ - la categoria “Concurs” din sectiunea “Comunitate – Despre comunitate”.

Mai multe detalii poti afla aici: https://www.vodafone.ro/consumption/groups/public/documents/digital_asset/vod046242.pdf

Multumesc, Ramona