Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Sfătuitor
Postări: 97
Înregistrat: ‎24-01-2012
0
Soluţie acceptată

noua oferta pt concurs e - bill

salutari stimate moderatori forum vf ro,

in caz in care, de mult timp beneficiez de e - bill, si am modificat pot sa intru din nou in concurs s nu, pt ca am dorit sa reactivez si mi a dat eroare la my vf / facturi,

Sandor

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: noua oferta pt concurs e - bill

Buna Sandor.

Imi poti da, te rog, mai multe detalii pentru a te putea ajuta? Dupa ce ai selectat activare factura electronica atunci a aparut eroarea? Ai incercat sa accesezi contul de MyVodafone si cu un alt browser de internet?

Multumesc frumos,

Ramona

Sfătuitor
Postări: 97
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Re: noua oferta pt concurs e - bill

salut Ramona,

deci dupa ce nu am castigat la pixelmania, vf ro a lansat concursul cu e - bill, eu fiind un abonat la vf ro peste 7 ani, am e - bill de cand a fost implementat my account cu connex Emoticon fericit  acum am dezactivat inainte de facturare, la cereri solicitari a aparut cu succes, dar deja a fost facturat si tot nu mi apare deci nu pot da eroare, imi poti face sa mi activez la contul meu  -  argo28 - mersi

te am contactat la fb dar se poate ca nu ai inteles id ul meu  Emoticon fericit de my vf Emoticon fericit 

o zii excelenta !

si am mai trimis pt Ovidiu ( Vlad ) o intrebare in caz in care de peste 4 ani sunt inregistrat la portalul de HR de la vf ro si nu mai pot accesa , am trimis un mail la e mailul mentionat de portalul nou dar nu am primit raspuns.

Sandor