Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Sfătuitor
Postări: 97
Înregistrat: ‎24-01-2012
0
Soluţie acceptată

un nou an, un nou joc, [catre Ramona]

salutari vf ro fb / forum team,

imi puteti sa mi spuneti la

https://www.vodafone.ro/pauzadejoaca/

sms catre nr gratuit 777 este gratuit cum a fost 303 s nu ?

mersi,

Sandor

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: un nou an, un nou joc, [catre Ramona]

Buna Sandor.

Da SMS-ul la 777 cu cuvantul "VIP", sau orice alt cuvant indicat (exemplu "DA", "CLUB") prin care iti exprimi acordul de participare la campanie este gratuit. Dupa inscriere primesti in fiecare zi mesaje de notificare.

Campania ofera, in schimbul taxei de 0.31 Euro cu TVA pentru clientii care folosesc un abonament si 0.25 Euro credit pentru clientii care folosesc o cartela reincarcabila, pentru fiecare SMS trimis la 778:

- 1 credit de acces la serviciul Pauza de Joaca;

- Puncte (sanse de castig) in tragerea la sorti din ziua respectiva.

Notificarea zilnica poate fi dezactivata prin trimiterea cuvantului "STOP" prin SMS gratuit la 777.

Regulamentul campaniei, premiile oferite si modalitatea de extragere a castigatorilor le gasesti la link-ul postat de tine

Multumesc,

Ramona

Sfătuitor
0

deci sa spunem, este tot pe baza '303 ' in cursul Craciunului. si atunci am avut zilnic 4 - 10 sms uri gratuit doar cand ar tre sa trimit 304 s 305 a fost la PJ 0.99 euro/ zii.

ok am inteles,

iti urez o zii minunata!!!

Sfătuitor
0

la manager srl cartea respectiva trage ca atare sa fiu inscris la reader diggest si v a trimite mereu carti care nu as dori sa cumpar sau pot sa castig ?
mersi,
S,.
Membru veteran

[ Editat ]

Buna Sandor.

Pentru detalii legate de cum poti castiga si participa la concursul organizat de Reader's Digest  poti consulta regulamentul concursului aici.

Multumesc,

Ramona

Sfătuitor
0

atunci mereu o sa primesc crti care nu doresc, sterge te rog adresa mea din baza lor de data Emoticon trist

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎03-02-2012
0

buna ziua,referitor la concursul acesta,a inceput pe 22 februarie si nu apar nicaieri castigatori,de ce?

Sfătuitor
0

salut criss890

si la concursul 303 au avut o intarziere de 7 zile Emoticon trist dar uneori si fb / forum team vf ro are o intarziere cu raspunsuri de mai mult de 7 zile Emoticon trist(
Membru veteran

[ Editat ]

Buna Sandor.

I-am apelat pe cei de la Reader's Digest si te-au exclus din baza lor de date. In cazul in care mai ai nevoie de informatii poti contacta Departamentul lor de Relatii cu Clientii la 021 201 99 99.

Multumesc,

Ramona

Membru veteran

[ Editat ]

Buna criss890.

Castigatorii pentru prima saptamana au fost extrasi, urmand sa fie apelati telefonic pentru validare si ulterior vor fi afisati pe site.

Multumesc,

Ramona