Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Sfătuitor
Postări: 97
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Re: un nou an, un nou joc, [catre Ramona]

nu, stefanpopescu,nu din roaming ORICE SMS este taxat tarilful respectiv pt voce,date sms se refere pe reteaua 2g,3g,3g+ romanina!
Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

Buna stefanpopescu19.

In roaming SMS-urile primite nu se taxeaza, platesti doar SMS-urile pe care tu le trimiti, apelurile efectuate si apelurile primite. Deasemenea in cazul in care avem acord de date cu tarile pe care le vizitezi, te poti folosi de retelele respective si pentru nagivare internet, MMS (aceste servicii fiind si ele taxabile).

Mai multe informatii legate de servicul Roaming poti gasi pe site-ul nostru aici.

Multumesc,

Ramona

Sfătuitor
0

nu prea cred ca pot folosi mb incluse in planul meu de dateEmoticon trist
Sfătuitor
0

salut Ramona,

fii mai concret, din optiune NU,dar cu taxa cu roaming World s Passport s alte beneficii poti folosi serviciile vf ro :
https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/cum-sa-fac/international-si-roaming/roaming/index.htm

o seara excelenta,

tocmai ai ramas datoare cu niste raspunsuri Emoticon trist dar in fine ...
Sfătuitor
Postări: 56
0

pt ca sunt abonat vodafone si nu la loteria romana

datorita faptului ca am trimis stop la 777 si sunt in continuare spamuit cu sms uri de la acel nr

eu abonat ul vodafone cu nr 0733061981 imi voi achita factura lunii februarie in aprile

asta in semn de prostest fata de nesimtirea vodafone ului beyond our limits ! 

sa stati sa va uitati dupa bani multi si bine si nu e decat o facturica de 240 lei

la revedere !

Forgiven,but not forgotten
Sfătuitor
0

contacteaza dep call center *222 si solicita sa stearga din loteria 777 ok? o zii excelenta Emoticon cu limbă scoasă sau se poate ca si tu ai un amic Emoticon cu limbă scoasă
Membru de onoare
Postări: 1.749

Buna connex,

Numarul mentionat de catre tine nu va mai primi sms-uri de la acest concurs. Este posibil, totusi, sa mai primesti sms-uri pentru inca maxim 7 zile lucratoare pana la actualizarea datelor.

Referitor la factura, doresti sa amani plata, te pot ajuta in acest sens?

Multumesc,

Irina.

Sfătuitor
0

se mai intampla Emoticon cu limbă scoasă
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎11-04-2012
0

Intr-un mesaj anterior moderatoarea spunea ca trebuie sa trimiti OUT nu stop .. sa inteleg ca merg amandoua ?

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749

Buna edyshor si bine ai venit pe forum!

STOP se foloseste pentru a iesi din concurs iar OUT se foloseste pentru a nu mai primi informatii despre el.

Ordinea ar fi STOP, apoi OUT -  in cazul in care se doreste atat dezabonarea de la concurs, cat si sa nu mai primesti informatii deloc despre el.

Sper ca informatiile iti sunt de folos. Daca mai ai intrebari ori solicitari, nu ezita sa apelezi la noi.

Multumesc,

Irina.