Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎28-05-2015
0

Am depus cerere de portare

Draga VDF,

Am depus cerere de portare, dupa foarte multi ani fideli retelei. Desi sunt client Gold cu 3 abonamente, nu ati reusit sa ma pastrati. Ofertele de retentie nu se ridica la nivelul concurentei, ca sa nu mai zic despre legatura cu agentii din call center.

Asadar, va doresc o zi "excelenta"!  

Membru de bază
Postări: 192
Înregistrat: ‎09-03-2015

Re: Am depus cerere de portare

@MadalinaS a scris:

Draga VDF,

Am depus cerere de portare, dupa foarte multi ani fideli retelei. Desi sunt client Gold cu 3 abonamente, nu ati reusit sa ma pastrati. Ofertele de retentie nu se ridica la nivelul concurentei, ca sa nu mai zic despre legatura cu agentii din call center.

Buna,

Daca ai nevoie de asistenta din partea unui consultant Vodafone, te rog sa accesezi chat-ul. Fereastra de chat apare pe orice pagina a site-ului Vodafone si arata ca in imaginea de mai jos. Te va prelua un consultant imediat.

Multumesc!

chat.png

Highlighted
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

Re: Am depus cerere de portare

[ Editat ]

@MadalinaS a scris:

Draga VDF,

La ce concurenta va referiti? la Telekom?

Daca da, o sa regretati in scurt timp.

Sunt profesor si le-am facut cadou elevilor clasei, pe care o coordonez ca și diriginte, niste cartele Vodafone cu 0 euro credit pe ele. Incanrcandu-le au fost impresionati de viteza internetului la Vodafone, comparativ cu teleguta de Telekom.

Retrageti-va cererea cat mai e timp!

Mult succes!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator