Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Consultant
Postări: 185
Înregistrat: ‎25-05-2013

CE OFERA CONCURENTA

[ Editat ]

Pentru 5 euro (cu TVA inclus)  

• 500 minute nationale si internationale incluse
  • internet mobil cu trafic nelimitat inclus si viteze de pana la 21,6 Mbps pentru traficul pana la 2 GB

Pentru 7 euro (cu TVA inclus)

• 1000 minute nationale si internationale incluse
  • internet mobil cu trafic nelimitat inclus si viteze de pana la 21,6 Mbps pentru traficul pana la 3 GB
Sfătuitor
Postări: 42
Înregistrat: ‎04-01-2013

Re: CE OFERA CONCURENTA

Ai uitat sa mentionezi ca este vorba despre RCS & RDS - Serviciul DigiMobil, care la momentul actual nu prea are acoperire.

Dar anul acesta se vor lansa si pe frecventa de 900. De atunci o sa-si imbunatateasca si acoperirea si vor deveni un concurent real si pentru Vodafone si ceilalti operatori. Pana atunci....degeaba oferta din linkul de mai jos....

http://www.rcs-rds.ro/telefonie-digi?t=telefonie-mobila&pachet=digi_mobil_optim

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Puteau sa fie si de la Cosmote,fara acoperire 3G consistenta,achizitia nu se justifica.

Vodafone
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

@Nemultumit a scris:

Pentru 5 euro (cu TVA inclus)  

• 500 minute nationale si internationale incluse
  • internet mobil cu trafic nelimitat inclus si viteze de pana la 21,6 Mbps pentru traficul pana la 2 GB

Pentru 7 euro (cu TVA inclus)

• 1000 minute nationale si internationale incluse
  • internet mobil cu trafic nelimitat inclus si viteze de pana la 21,6 Mbps pentru traficul pana la 3 GB

Emoticon foarte fericit

Mai stai pe ganduri? fa-ti abonament si acolo.

e bine de stiut daca au si forum, nu?Emoticon foarte fericit

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Consultant
0

[ Editat ]

Pentru Matei: ironia ta nereusita ma face inca o data sa ma intreb care este scopul pentru care iei cu atata ardoare apararea Vodafone. Am gasit un motiv, dar nu pot sa il spun, pentru ca as fi penalizat de moderatori.

Probabil ca te consideri un fel de stapan, de as al forumului, singurul indreptatit sa publice. 

Spre deosebire de tine eu aduc la iveala probleme reale (traite de mine, un utilizator cinstit al retelei) si alternative (oferite de concurenta), nu propaganda ieftina.

Utilizarea unor "smiley faces" isterici, in loc de cuvinte, e trista si cred ca tine tot de motivul ala pe care nu pot sa ti-l spun (vezi mai sus)

"Si acolo" nu o sa imi fac, ci poate ca o sa plec definitiv cand imi expira contractul.

Pana acum, relatia mea cu Vodafone e avantajoasa pentru mine, pentru ca din 12 luni, pana in prezent am 3 gratuite, ca urmare a incalcarilor contractuale.

Trist e si mesajul tau, pentru ca din tot continutul lui, urias, o mare parte este reluarea a ce am scris eu, iar restul sunt doi smiley faces isterici, trei cuvinte si o semnatura uriasa cu rosu. 

De fapt, e in concordanta cu mesajele tale, care sunt de fapt copy-paste din comunicatele Vodafone, publicate aiurea si inutil la rubrica "Feedback si sugestii".

Sincer, nu inteleg de ce simti nevoia sa te lauzi, prin semnatura, ca  esti "red vodafone user". E asa ceva formidabil ca platesti o gramada de bani lunar pentru abonament?

Membru VIP
0

Matei nu citeste aberatiile tale!

Constata doar volumul textului scris si se amuza copios!

Esti ultima persoana de ale carei postari as fi interesat.

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru VIP

[ Editat ]

Calatorind cu trenul, pe ruta Rosiori Nord-Bucuresti,imi fac de lucru pe tableta.In atatea ocazii, cate au fost,pasagerii ma intrebau,daca exista wireless in tren,vazandu-ma ca fac trafic pe tableta.O domnisorica de liceu,chiar se luminase la fatza,la ideea ca avea posibilitatea sa alunge plictiseala in cele doua ore de mers.

"Da,exista!.De la mine". Ma rog,prin reteaua Vodafone  Emoticon fericit)

Cu cativa am intrat in dialog.Am descoperit ca erau utilizatori de net cu stick de la DIGI si Cosmote.Net moca/aproape moca si inutilizabil

Ce ofera concurenta?

Vodafone
Consultant
0

[ Editat ]

Pentru Matei:

Inclusiv faptul ca vorbesti despre tine la persoana a treia spune multe.  Iar aprecierea ca eu scriu aberatii este foarte delicata, mai ales daca esti profesor.

Ar fi foarte util daca ai fi mai rezervat/retras si nu te-ai mai lega de postarile mele. Stiu ca iti strica imaginea idilica despre Vodafone, dar asta e realitatea.

Stim si ca esti "Red Vodafone User", poti sa iti stergi acum semnatura gigantica si sa te lauzi altora ca platesti sume uriase luna de luna, in mod inutil.

Ti-am mai dat un sfat mai de mult, referitor la poza cu costum si telefon Blackberry si vad ca ai tinut cont de el.

Recomand calduros: http://www.sfatulmedicului.ro/arhiva_medicala/persoane-care-vorbesc-despre-sine-la-persoana-a-treia

sau

http://www.rfi.ro/articol/stiri/politica/cind-dictatorii-vorbesc-ei-insisi-persoana-iii

Acolo scrie ca: 

"Recent, în Franţa, actorul Alain Delon, pe care uneori presa îl critică pentru megalomania afişată, a dat cîteva interviuri în care a vorbit despre sine la persoana a III-a singular. Dovadă că această "boală" a admiraţiei excesive de sine poate lovi oriunde, în toate mediile socale şi în toate ţările şi culturile.

Între naivitate şi ridicol, utilizarea persoanei a III-a singular (a pronumelui "el") de către cineva căruia nu-i mai este suficientă persoana întîia singular (deci pronumele "eu") devine un indicator evident de megalomanie şi paranoia."

Membru VIP

@Ionuţ a scris:

Ce ofera concurenta?

Iluzii, asta vinde.

Si mai ofera si iluzionisti, vezi bine!

Emoticon foarte fericitEmoticon foarte fericit

Drum bun Ionut si succes in afaceri!

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru VIP

Pe langa asta ,am citit in ochii lor frustrare.Se consolau cu gandul ca plateau putin.Pentru nimic,putin este prea multEmoticon foarte fericit

Vodafone