Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Re: CE OFERA CONCURENTA

1558533_10152147642556166_2057657293_n.jpg

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Consultant
Postări: 185
Înregistrat: ‎25-05-2013
0

050218.gif

Consultant
Postări: 77
Înregistrat: ‎15-04-2012

Salutare! Pe langa faptul ca cei de la RDS RCS nu prea au acoperire, eu mai vad niste probleme cu ofertele lor (si cred ca sunt multi ca mine): mai mult de 90% din convorbirile mele sunt in reteaua Vodafone si nu am nevoie de apeluri internationale. In cazul asta cele 500 de minute nationale sunt mai putine decat cele 1000 de minute in retea pe care le am eu in abonamentul pe care il folosesc. Plus inca 100 minute nationale (din care consum foarte putine). Mai este o problema din cate stiu: cei de la RDS nu ofera SMS-uri in abonamentele acelea.

Oricum si ofertele celor de la RDS sunt binevenite, in ideea ca poate vor reactiona si cei de la Vodafone si noi clientii o sa avem de castigat (sincer mi-as dori net nelimitat in abonament, dar nu "nelimitat" ca la Cosmote).

Si in final @Nemultumit (fara ironie) vad ca de la "o sa plec sigur" ai trecut la "poate o sa plec".

O zi buna!

Consultant
Postări: 185
Înregistrat: ‎25-05-2013
0

Pentru Raszvan:

Da, poate o sa plec se refera si la faptul ca nu mai intentionez sa stau pe abonament.

In acest moment oferta pentru cartela e mult mai avantajoasa decat contractul meu.

Pe de alta parte, asa cum iti spuneam, daca Vodafone continua relatia asa cum a facut-o pana acum, eu nu am de pierdut. Anul de contract, pentru mine, inseamna pana acum 9 luni platite din 12.

Sfătuitor
Postări: 42
Înregistrat: ‎04-01-2013

Oferta Vodafone in Brasov: 1000 minute nationale si 300 MB internet  = 11 Euro (cu TVA inclus).

Deci, se pare ca usor...usor se i-au dupa oferta RCS & RDS.....cel putin in Brasov; probabil urmeaza sa lanseze oferta si pe national.