Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎24-01-2012

Cat de multumiti sunteti de Vodafone ?

Pe topicul asta invit pe toata lumea sa-si spuna parerea despre serviciile oferite de Vodafone Romania.

Chiar daca aveti si nemultumiri sau pareri critice, rog pe toata lumea sa pastreze un ton civilizat.

O sa incep eu Emoticon foarte fericit

Pentru mine Vodafone sunt ok, am o parere buna despre ei datorita calitatii oferita de serviciul Voce (calitate foarte buna, fara intreruperi). De asemenea sunt multumit si de faptul ca ofera 3G national. Sunt singura retea din Romania cu 3G national pe 900 Mhz si asta inca de acum 2 ani.

Eu unul ma declar multumit de retea ! GO Vodafone !

Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Cat de multumiti sunteti de Vodafone ?

[ Editat ]

Salutare catalinman, iţi urez bun venit pe comunitatea noastră. Sper că vei fi mulţumit de forumul nostru cel puţin la fel de mult pe cât eşti de încantat de serviciile pe care le oferim.

Aş vrea să te întreb dacă îmi poţi spune o zonă sau o localitate unde nu te-ai fi aşteptat să "prinzi" semnal şi totusi ai putut să vorbeşti la telefon.

Vizitator

Da, in decembrie 2010, de Revelion eram la o cabana aflata langa Barajul Bicaz. Aveam la mine laptopul, un stick de internet mobil de la alt operator si cablu de date de la telefonul Nokia N8.

In una din zile am avut nevoie sa intru pe internet. Am bagat stick-ul de la reteaua concurenta si semnal ioc. Zic ok (ma asteptam sa nu aiba semnal 3G), lasa ca scanez pe telefon dupa retele 3G.

Singurii cu semnal 3G in zona erau Vodafone (evident ca era 3G pe 900 Mhz). Am conectat frumos N8-ul la laptop prin cablu de date si am folosit telefonul mobil pe post de modem pentru laptop.

Astfel am navigat fara probleme pe internet.

Precizez ca pe telefon am o optiunea de date activa, mai exact optiunea Mobile Internet de 500 MB.

Începător
Postări: 15

Numar conectat din 2002, pe contract din 2004, 7 numere pe cont, doua pachete VMB, nicio factura intarziata. Pentru o persoana fizica asta inseamna... foarte multumit. Emoticon fericit

Vizitator
Postări: 3
0

Sunt destul de multumit. Calitatea retelei, cel putin in orase, este foarte buna. In schimb, lasa mult de dorit acoperirea retelei in multe zone rurale. Se fac investitii in reteaua 3G, dar nimeni nu investeste in reteaua GSM pentru a se putea vorbi decent la telefon din toata tara.

Vizitator
Postări: 1
0

Dupa aproape 13 ani de utilizare a serviciilor, pot spune ca, per total, sunt foarte multumita. De la amabilitatea celor de relatii cu clientii pana la personalizarea serviciilor oferite, de la cautarea continua de a satisface necesitatile utilizatorilor si pana la diferite concursuri organizate, trebuie sa recunosc ca sunt impresionata. Cu Vodafone nu ma plictisesc niciodata, chiar daca accesez site-ul si contul meu, chiar daca mai intorc un pixel, chiar daca imi scot factura on-line. Insa, mai presus de orice, punctele forte pe care le gasesc si care ma fac sa raman client fidel de atata vreme sunt doua: permanenta incercare de a fi in pas cu tehnologia si de a satisface fiecarui client necesitatile in mod personalizat, implicarea Vodafone in programe RSC, avand in vedere integrarea sa ca actor social in comunitate. Felicitari, Vodafone! PS: am si un punct in minus- nu am reusit niciodata sa vorbesc prea mult in strainatate de pe abonamentul meu, costurile parandu-mi-se ceva prea ridicate. Poate nu am descoperit eu facilitatile potrivite. In final, multumesc Vodafone, cu tine pastrez legatura cu toate persoanele dragi sufletului meu!Emoticon fericit

Vizitator
0

daca  am   ramas 8 ani  cu  voi, cred  ca   aseamna  ceva.de  bine!

Membru de bază
Postări: 187
0

Daca din 1998 sunt inca clientul acestei companii inseamna ca sunt multumit.La ora actuala am 3 abonamente si 2  cartele preplatite.

Poate la capitolul fidelizare clienti vechi ar trebui lucrat mai mult. 

Începător
Postări: 15
0

asa e. Ne-au cam uitat...
Colaborator
Postări: 108
0

Am cumparat un telefon la prelungire de abonament Vodafone cu 80% mai ieftin. Mai astept astfel de oferte, mai ales ca asta este singurul motiv de a opta pentru un abonament si nu pentru o cartela Vodafone.

Scytheman