Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎06-03-2012
0

Re: Cat de multumiti sunteti de Vodafone ?

De acelasi lucru sufar si eu.Anuntati-va fratilor prietenii ca exista alte firme de telefonie mult mai interesate de clienti decat Vodafone

Vizitator
Postări: 5
0

Se pare ca doar atat meritam.Iti recomand Cosmote cu toata caldura

Sfătuitor
Postări: 53
Înregistrat: ‎29-01-2012
0

Sa inteleg ca al 5-lea numar il ai n Cosmote? Nu ca as tine partea Vodafone-ului, dar daca ne inviti asa calduros catre Cosmote, da-ne si cateva detalii mai "intime" ca sa stim cum sta treaba....some insides....anything...?!? Ceva oferte speciale...cum sa negociem ca sa obtinem mai mult...etc?!? Mersic.

Vizitator
Postări: 2
0

subscriu la ce s-a spus mai sus,aceleasi telefoane la acceleasi preturi la mag online aduse acasa,fara sa mai platesti abonament ,unele chiar mai ieftine,repet aduse acasa,sigilate,garantie 2 ani ,atunci la ce sa-ti mai reinnoiesti contractul,nu ai nici o facilitate...oricum vodafone pe piata din romania sunt cei mai scumpi comparativ cu alte retele din europa,profita,si si-au mai afisat si niste mega-abonamente....fratilor sunteti in romanica unde majoritatea au 5 000 000 lei salariul?
Vizitator
Postări: 2
0

si apropo de semnal in constanta,blocurile care le-a facut mazare,semnalul la tel se intrerupe, nu se aude,cat despre net cu stick-ul cred ca e o gluma,in carrefour constanta cine are net pe stick plange,eu pt o factura am stat jumate de ora
Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

[ Editat ]

Buna shadialin.

Daca esti interesat de o oferta din partea noastra trimite-mi, te rog, un mesaj privat cu numarul tau de telefon.

Multumesc,

Ramona

Membru
Postări: 47
Înregistrat: ‎01-03-2012
0

Ramona tu chiar nu intelegi nimic din ce zice lumea aici ? Ofertele de la Vodafone sunt de doi bani ! Lumea se plange de oferte, nu de faptul ca nu sunt sunati. Pe mine m-ati sunat de doua ori pentru "negociere" ca sa-mi oferiti exact aceiasi oferta ! Abia astept sa va vad cand o sa mai pierdeti 1-2 milioane de utilizatori..Deocamdata ne milogim noi de voi, dar stii cum e..roata se invarte/intoarce
Membru
0

Bun, dupa ultimul apel primit, astazi, de la Iuliana Gheorghe, eu ma dau batut. Asa zisa negociere cu vodafone este doar o pierdere de vreme. Inainte de sarbatori voi renunta la vodafone.

O zi buna si spor la negocieri !
Înţelept
Postări: 126
Înregistrat: ‎26-02-2012
0

Buna dsorinn,stiu cum e sa fii dezamagit,sunt si eu,sunt de putin timp inscris pe acest forum la inceput putin surprins placut pot sa spun,am gasit aici oameni deosebiti cu idei interesante si m-am alaturat lor,stiu ca este o lupta grea cu cei de la marketing acolo in sferele lor se discuta numai de rentabilitate,nr.de abonati etc.Ptr.ei semnalul de alarma este scaderea nr.de utilizatori abia atunci ei intra in alerta si arunca pe piata o megaoferta dar nu asa de mare ca sa nu supere concurenta.Asa ca draga prietene mingea este in terenul lor si ar trebui sa vedem daca totusi vom avea sansa sa fim bagati in seama,sa nu crezi ca la ceilanti e mai bine TOTI te atrag si dupa aceea observi ca sunt la fel,mii de min.in retea deci aceiasi Marie dar cu alta palarie.ps.la noi de sarbatorii apar ceva oferte,hai sa le dam o sansa poate si ultima ce zici? 

Membru
0

da, dar ofertele apar si de la concurenta si sunt convins ca o sa fie mai bune. Eu cu vodafone nu mai vreau sa continui ! Chiar m-am saturat de "mega ofertele" lor. De sarbatori ma voi porta si la fel voi face si cu numerele de la firma.