Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Re: Cat de multumiti sunteti de Vodafone ?

Buna "shadialin",

Detaliaza-mi si mie, te rog, intr-un mesaj privat, in care sa-mi trimiti si numarul de telefon in cauza, situatia prezentata de tine cu privire la telefonul oferit mamei tale.

As dori sa verific aceste informatii si detaliile oferite de operator in mod telefonic.

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎26-05-2012
0

Buna,

Am nevoie de ajutor..va rog sa ma ajutati cu completarea urmatorului chestionar : :http://www.eSurveysPro.com/Survey.aspx?id=243e4af6-78be-423e-85cf-bc4edd62ebf2.Raspunsurile sunt confidentiale. Trebuie sa imi sustin proiectul de licenta, si am nevoie de cat mai multi respondenti, pentru ca rezultatul cercetarii sa fie corect. Nu dureaza mai mult de 4-5 minute. Multumesc mult!

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

[ Editat ]

Legat de subiectul acestui topic.. extrem de important pentru imaginea Vodafone, mi-ar place de ati implementa la deschiderea topicului o contorizare a voturilor utilizatorilor, asa cum am vazut pe un alt forum:

vodaf.png

vodaf1.png

Sper ca admin. sa ia masuri in acest sens!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna Matei.

Am redirectionat sugestia ta catre colegii din Departamentul de Marketing.

Multumim pentru implicare!

Mirela
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎15-06-2012
0

Atat de multumita incat nu as vrea sa mai aud vreodata de ei, sa mai vad vreun spot sau vreun print sau vreun banner, nici in Romania nici in alta tara, de acum inainte. ASta dupa ce de mai bine de 3 ore incerc sa intru in legatura cu un consultant la absolut toate numerele de telefon afisate, prin formularul de contact... Dar si rabdarea are o limita. Si dupa cum se poarta, nici Vodafone nu cred ca e multumit de mine (desi am abonament de vreo 10 ani), asa ca cel mai bine drumurile noastre se separa.
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut "rsimion",

Ai apelat scurtatura *222, 1 1 0 ?

Ai incercat numarul *555? Nu exista posibilitatea ca acesta sa nu fie functional.

De asemenea, termenul pentru raspunsul prin formularul de contact online este de 24 de ore.

In cazul in care iti mai poti rezerva timp pentru a scrie un nou mesaj in cadrul acestui forum, astept mesajul tau privat cu detaliile situatiei pe care o intampini si te voi ajuta eu.