Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: Ce NU vă place la Vodafone?

Nu lucrez la Vodafone.Pentru asistenta,legat de rezilierea celor doua servicii,apeleaza,te rog,la echipa de Chat.Ei sunt in masura sa-ti raspunda. Emoticon fericit

Insa,ca de la client la client,daca vrei sa reziliezi doar pentru ca imprejurarile nu au favorizat achizitia telefonului,eu zic sa te mai gandesti.  Emoticon care face cu ochiul

Vodafone
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎17-02-2015
0

mereu aceasi reclama mincinoasa

nici nu ma mir ca digi vine tare din spate

in 5 ani vodafone si orange vor pierde multi clientii

dar inc au o mica problema si ei calitatea telefonelor si semnal

dar o rezolva ei

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Da.O mica-foarte mare problema.,atat cu telefoanele,cat  si cu semnalul si calitatea retelei.In caz ca nu stii,Vodafone a densificat semnificativ reteaua 3G,iar serviciile au cunoscut o asa relaxare incat DIGI a devenit figuranta.

Vodafone
Începător
Postări: 17
Înregistrat: ‎30-11-2014
0

Ca sa raspund la aceasta intrebare ar dura prea mult asa ca o sa fiu scurta si la obiect, sunt mult prea multe lucruri care nu imi plac la Vodafone si o sa raspund la alta intrebare. CE VA PLACE LA VODAFONE ? in situatia aceasta am un raspuns simplu NU IMI PLACE NIMIC LA VODAFONE! EVITATI RETEAUA VODAFONE

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

zambisor, raspund eu la intrebarea ta de-mi permiti:

La Vodafone imi place: seriozitatea, profesionalismul si promptitudinea rezolvarii tuturor problemelor ce le am!

N-o sa evit vreodata Vodafone, nici eu si nici alt membru al familiei mele!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎06-01-2013
0

De ce s-a scos aplicatia SMSender?

Stau in chat de o ora si nu intra nimeni cu mine.

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Echipa de pe chat este la program, cu toate ca-i weekend! Am facut o incercare si mi s-a raspuns in mai putin de 2 min.

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Începător
Înregistrat: ‎30-11-2014
0

"zambisor, raspund eu la intrebarea ta de-mi permiti:

La Vodafone imi place: seriozitatea, profesionalismul si promptitudinea rezolvarii tuturor problemelor ce le am!

N-o sa evit vreodata Vodafone, nici eu si nici alt membru al familiei mele"

Draga Matei nu te mai baga in seama singur, nu ti-am cerut parerea!  Din partea mea ramai cu Vodafone pana la sfarsitul zilelor si dupa aceea poate o sa -ti faca oferta de nerefuzat. Iti multumesc!

Highlighted
Începător
Înregistrat: ‎22-04-2014
0

Ionut, nu prea ai dreptate, adevarul e ca pacat ca Vodafone are echipamente bune ,daca serviciile catre clienti lasa de dorit.
Tu fiind angajat Vodafone, normal ca tii cu firma care te plateste, pentru ca nimeni nu face moka,dar concurenta face ca multi clienti nemultumiti sa plece catre RDS-RCS.
Unii chiar datorita atitudinii voastre pleaca catre alte retele, si ar fi bine ca sa gasiti alte solutii de a face tot posibilul pentru a atrage clientii nu pentru ai respinge.
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

@cristianro a scris:
Ionut, nu prea ai dreptate, adevarul e ca pacat ca Vodafone are echipamente bune ,daca serviciile catre clienti lasa de dorit.
Tu fiind angajat Vodafone, normal ca tii cu firma care te plateste, pentru ca nimeni nu face moka,dar concurenta face ca multi clienti nemultumiti sa plece catre RDS-RCS.
Unii chiar datorita atitudinii voastre pleaca catre alte retele, si ar fi bine ca sa gasiti alte solutii de a face tot posibilul pentru a atrage clientii nu pentru ai respinge.

Buna!

Apreciem feedback-ul tau.

Daca ai nevoie de asistenta din partea unui consultant Vodafone in vederea clarificarii vreunei situatii, te rog sa folosesti chat-ul. Vei fi preluat in scurt timp.

Chat.jpg

Iti doresc o zi frumoasa!