Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru
Postări: 48
Înregistrat: ‎23-02-2012
0

Re: Ce nu vă place la Vodafone?

N-am inteles de ce trebuie verificat contul dar in fine, i-am contactat prin metoda respectiva si am primit urmaotrul raspuns:

In momentul de fata nu avem pachete disponibile in grila de abonamente de voce mobila care sa cuprinda si acces nelimitat cum se intampla in cazul abonamentelor de date.

Posibil in viitorul apropiat sa apara in grilele noi de abonamnete si aceasta posibilitate.

Membru cu acte în regulă
Postări: 324
Înregistrat: ‎09-02-2012

Numai la retenție se oferă opțiunea Internet nelimitat 128 kbps. Doar cei de la acel departament pot activa o astfel de opțiune. Nu am habar dacă cei de la *222 sau de la chat au sau nu acces să vadă în baza de date că există această opțiune, dar e posibil să nu aibă.
Deci dacă mai ai contract, zero șanse să obții activarea acestei opțiuni. Dacă nu mai ești sub contract, înregistrează la *222 o cerere de modificare a abonamentului. Vei fi sunat de la Retenție. Dacă nimerești o persoană isteață, e OK, vei obține ofertă faină. Dacă nu, trebuie să insiști, să revii cu solicitarea.

Membru
Postări: 48
Înregistrat: ‎23-02-2012
0

Mersi pentru raspuns. Pentru mail, 16 KB/sec ar trebui sa ajunga.

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎17-08-2017
0

Re: Ce NU vă place la Vodafone?

Buna ziua,

Am fost sunata de un angajat al companiei pentru a-mi face o ofeta de reinnoire a abonamenului. Surprizaaaa, pe langa minunatele "beneficii", printre care subliniez 800 MB in secolul 21, anul 2017. Am constatat cu stupoare ca nu-mi pot activa roamingul sub nicio forma, doar daca mi-l schimb cu un alt abonament, desigur mult mai costisitor.

Am incercat sa iau legatura cu personalul subscrisei si mi-au raspuns cu nonsalanta ca abonamentul optat este un ABONAMENT NATIONAL SI NU SE POATE ACTIVA ROAMNIGUL! Adica nu vreti/nu va permiteti sa-mi luati bani pentru roaming daca eu vreau sa il folosesc la nevoie?!

Desigur, minunatii angajati nu au fost in stare sa-mi gaseasca nicio solutie, ba chiar mi-au dezactivat toate serviciile abonamentului cel nou, luandu-mi pana si MB-tii cadou de aniversare!!! 

Este inadmisibil ce se intampla cu aceasta minunata retea de telefonie.

Nou venit
Postări: 3
Înregistrat: ‎13-09-2017
0

CALL CENTER, CUSTOMER CARE, ETC... 99,99% INEXISTENT

Nou venit
Înregistrat: ‎22-09-2017
0

Mai degraba intrebai: ce va place la Vodafone ?Emoticon foarte fericit

Anunţ

Vizitator
Înregistrat: ‎22-05-2012
0

Vizitator
Înregistrat: ‎22-05-2012
0

Nu-mi place că nici până acum nu au introdus VoLTE. Se lăudau acum mult timp, dar a rămas doar o vorbă goală
Highlighted
Vizitator
Înregistrat: ‎10-07-2012
0

Bataie de joc.... sun la *222 ca vreau sa renunt la abonament si sa trec pe prepay si imi zic ca in 10 zile lucratoare voi fi contactat de catre un repezentant Vodafone..... cum kkt 10 zile mah, inainte se putea intra imediat in legatura cu un operator, acum astepti 10 zile. 

Abia astept sa scap de voi...