Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Re: Despre experienta de cosmar cu Vodafone

Image and video hosting by TinyPic

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Consultant
Postări: 185
Înregistrat: ‎25-05-2013
0

g1333060359684120787.jpg

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

[ Editat ]

Părerea ta despre alţii este de fapt o reflecţie a părerii despre tine.Emoticon foarte fericitEmoticon foarte fericit

Nu inteleg de ce mai poate posta pe forum, atata timp cat nu mai este abonat Vodafone..

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Highlighted
Consultant
Postări: 185
Înregistrat: ‎25-05-2013
0

[ Editat ]

Matei, fascinatia ta pentru postarile mele tine de domeniul patologicului. Si utilizarea unor smiley faces isterici, cred ca este mai potrivita unor oameni care nu stapanesc bine exprimarea in cuvinte sau persoanelor cu retard mental. 

Cata vreme tu etichetezi oamenii cu Winners si Losers, nu stiu la ce te astepti.

Daca te simti idiot, probabil ca te regasesti in desenul ala animat. Daca nu...observi ca cele doua personaje privesc pe cer. In ipoteza in care inca nu zbori, probabil ca nu te vizeaza.

Ti-am zis inca de la inceputul comunicarii pe acest forum ca esti un impostor (conform DEX - Persoană care, prin minciuni și prefăcătorie, își arogă o falsă identitate (și competență), vrând să pară ceea ce nu este), pentru ca, inclusiv, prin poza de la profil de "costumat" cu blackberry lasai impresia unui mare - prosper om de afaceri ceea ce nu esti.

Ba esti profesor de matematica, ba esti afacerist...

Faptul ca platesti mult, pentru un abonament RED nu e o calitate.

Faptul ca ai mii de postari inutile si ca te bagi ca musca-n...spune multe. Fie nu ai viata personala, fie esti dependent de forumul asta, crezi ca reprezinta ceva sau ca tu reprezinti ceva.

Postezi doar mizerii copy-paste, articole publicate de altii, pe care le mai publici si tu inca o data.

Esti doar un propagandist ordinar.

Nu aduci nimic nou, nu oferi nicio rezolvare, nu faci decat sa arunci petarde si fumigene.

Ce scriu eu aici sunt chestii reale, probleme.

Si faptul ca pot sa postez in continuare este ca sa mori tu de ciuda, sa te umfli ca o broasca raioasa si sa pocnesti.

Sfătuitor
Postări: 46
Înregistrat: ‎09-06-2012
0

Ce facem aici, meștere? Copiem de undeva un citat, îl lipim în postare dar uităm să-i adaugăm și autorul? Păi e frumos?

Ah, și încă ceva!

Nu inteleg de ce mai poate posta pe forum, atata timp cat nu mai este abonat Vodafone..

Unde anume scrie că acest forum poate fi folosit DOAR de către abonații Vodafone?

Link și poză, dacă nu-i deranjul prea mare...