Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru
Postări: 34
Înregistrat: ‎18-11-2012

Digi Mobil Optim Nelimitat !

De ce nu incercati si voi sa copiati un pic de la concurenta care va spulbera toate ofertele voastre de pe piata.

Digi Mobil Optim Nelimitat

Convorbiri nelimitate in orice retea nationala si retele internationale.

Avantaje:

Cu abonamentul Digi Mobil Optim Nelimitat, beneficiezi de:

• minute nelimitate in orice retea nationala si in retele internationale1
  • internet mobil cu trafic nelimitat inclus si viteze de pana la 21,6 Mbps pentru traficul pana la 5 GB
  • reducere cu pana la 50% a tarifului lunar integral (de 10 euro, TVA inclus), daca esti abonatul nostru la alte servicii sau daca achizitionezi mai multe abonamente2

Cum majoritatea au cel putin un serviciu de la ei ( adica ori televiziune ori internet ) vor beneficia de reduceri de la 10 euro la 7 euro sa chiar la 5 euro.

Tarif lunar(euro, TVA inclus) Minute incluse lunar Internet mobil nelimitat Esti abonat la:

La achizitionarea unui abonamentLa achizitionarea a 2 pana la 4 abonamenteIn reteaua Digi si in alte retele nationale si internationale1Trafic la viteza maxima3
(lunar)

5
(reducere 5 Eur)
5
(reducere 5 Eur)
Nelimitat5 GBDigi Net si Digi TV (cablu sau satelit)
7
(reducere 3 Eur)
5
(reducere 5 Eur)
Nelimitat5 GBDigi Net sau Digi TV (cablu sau satelit)
107
(reducere 3 Eur)
Nelimitat5 GB-

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Re: Digi Mobil Optim Nelimitat !

Buna!

Iti multumim pentru sugestie! O voi trimite mai departe.

Zi faina!

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Ceva nu se leaga cu ofertele DIGI.Adica,na,sunt bune,dar am o retinere.Mi-e teama ca undeva da cu minus.Adica,in imaginea de ansamblu,undeva se fac pierderi.Asta,ca sa nu zic ai multe.

Vodafone
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

[ Editat ]

@ flashxml:

lasa-ne cu patina ta de retea!

Digi Mobil... Eu zic sa intri si pe Vodafone Kundenforum si pe Vodafone eForum

sa le faci in necaz si alora Emoticon fericit  ( vorba vine )

Pe mine m-a bufnit rasul ...

Da un click AICI  sa vezi puterea Vodafone! Aici vorbim de calitate profesionalism si respnsabilitate!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Sfătuitor
Postări: 126
Înregistrat: ‎10-04-2014
0

[ Editat ]

Poate,e o teapa,la Digi!!!!!!!!Am fost eu mintit la Vodafone,cu contractele si cam greu mi s-au reparat produsele Vodafone,dar Vodafone are o calitate foarte buna la abonamentele de telefonie!!!!!!!!!Nu stiu,cum are Vodafone,acum calitatea Vodafone la internet,pt ca atunci,cand am avut internet Vodafone,era foarte slab si aveam cel mai mic pret,care era de 40 si ceva de lei!!!!

Membru
Postări: 34
Înregistrat: ‎18-11-2012
0

@Ionuţ

Ceva nu se leaga bine ....asa este sunt pierderi destule.In loc sa se aleg vodafone 15 euro se alege rds 5 euro,pe partea de 3g rds a batut de mult vodafone si cosmote ( nu am testat orange ).

@Matei

Si pe mine ma bufnit rasul la ce ai scris...sincer Emoticon LOL
Daca vrei sa razi intra aici.....
romania-rcs-rds-5-euro-luna

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Repet!  Oferta este buna,dar nu ma convinge.Si,asta,din mai multe perspective.Mai vedem ce si cum.

Vodafone
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎19-06-2013
0

din cate stiu eu, are aceeasi acoperire ca si vodafone (momentan pentru convorbiri. pentru date, incepand cu luna iulie). Emoticon care face cu ochiul

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

Foarte multi au plecat la RCS-RDS si o sa pleaca mult mai multi, iar acoperire .. pai foloseste reateaua vodafone deci cool ..nu inteleg de ce nu misca ceva VDF. ...

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎14-06-2012
0

Azi mi-am facut si eu abonament la Digi mobil , cel nelimitat de 5 euro.

In ianuarie , cand imi expira perioada contractuala voi renunta la vodafone ......by by....

Apropo aici dadeam 15 euro pe 680 mb de net 80 min nationale si 800 in retea....by by