Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012

Re: Directorul general al Vodafone România a fost numit CEO la Vodafone Australia

Știm proverbul românesc „Schimbarea stăpânilor, bucuria bolânzilor”, dar totuși visăm că poate deodată cu schimbarea șefului celui mare se va schimba și politica financiară și de marketing Vodafone.

Un exemplu: dacă-mi cumpăram un Samsung I9505 Galaxy S4 16 GB cu abonament de 6 euro și contract pe 2 ani, mă costa telefonul 2.245 lei. Iar dacă l-am cumpărat la liber, dar de la alt vânzător, m-a costat în total 1.899 lei, și nici nu mi-am legat de coadă tinicheaua contractului doar pentru scăderea din prețul telefonului a 3 euro și ceva reprezentând punctele mele.

Este o rușine ca al doilea operator de telefonie mobilă dintr-o țară să vândă terminalele mobile la un preț mult mai mare decât la domnișoara X de la maghernița din colț! Și în plus, după ce efectiv suntem fraieriți cu aceste prețuri, ni se mai vând și terminale care nici nu mai știm că sunt ori nu sunt blocate în rețea decât dacă mergem în magazin, introducem în ele SIM de altă rețea, și observăm cu ochii noștri adevărul și nicidecum nu comandăm de la magazinul on-line, despre care nu sunt mărturii tocmai bune chiar aici pe forum...

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: Directorul general al Vodafone România a fost numit CEO la Vodafone Australia

http://www.zf.ro/zf-24/vodafone-numeste-un-nou-ceo-pentru-romania-12187509

@enachesia a scris:

Toate bune si frumoase, dar pe mine m-ar interesa mai degraba cine vine la Vodafone Romania in locul d-lui Berroeta.

Se stie ceva ?

Cele bune tuturor,

Silvia

Vodafone