Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎04-07-2013
0

Factura prea mare

Am avut activat serviciu roaming 5 zile in luna dcemebrie 2014 si 5 zile in luna ianuarie 2015.Vis e pare normal sa fiu taxata cu 150,respectiv 130 lei doar pentru acest serviciu???Este hotie pe fata.Vreau sa renunt la serviciile vodafone dar mai am contract pana in luna ianuarie 2016.Ce ma sfatuiti sa fac?Multumesc!Mihaela

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: Factura prea mare

Apelează la echipa Chat-ului online,pentru lamuriri.Accesul se face din orice pagina a site-ului www.vodafone.ro.

Vodafone
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

Re: Factura prea mare

[ Editat ]

@0727794118 a scris:

Am avut activat serviciu roaming 5 zile in luna dcemebrie 2014 si 5 zile in luna ianuarie 2015.Vis e pare normal sa fiu taxata cu 150,respectiv 130 lei doar pentru acest serviciu???Este hotie pe fata.Vreau sa renunt la serviciile vodafone dar mai am contract pana in luna ianuarie 2016.Ce ma sfatuiti sa fac?Multumesc!Mihaela

Mihaela, bun venit pe forumul Vodafone!

Atata timp cat nu v-ati aflat pe teritoriul altei tari, extraoptiunea de roaming nu poate genera cost suplimentar.

Daca ati fost plecata si ati avut activat planul de date, cel mai posibil costul suplimentar sa  provina de acolo.

Oricum, asa cum v-a sugerat si Ionut, suportul tehnic de pe chat va clarifica cu siguranta situatia dvs..

Va recomand schimbarea userului, inlocuind nr de telefon cu un nume propriu

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator