Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 15
Înregistrat: ‎17-01-2012

Functionalitati

Salure,

ar fi frumos ca imaginile incarcate sa fie hostate pe server propriu si posibilitatea de uploada si alte tipuri de fisiere

Nu exista nu stiu, exista doar nu stiu inca!

Aurelian H.
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Re: Functionalitati

Referitor la functionalitati, eu inca ma uit dupa un raspuns oficial al Vodafone referitor la caderea de semnal din Bucuresti, Constanta, etc , timp de 2 ore jumate.

Nimeni nu spune nimic.

Rusinica!

Vizitator
Postări: 7
0

Referitor la platforma de forum tocmai lansata, scoateti meniul rosu, sau optimizati-l pentru forum, deoarece se incarca destul de greu si sunt secunde intregi de asteptare a paginii doar pentru acel meniu greoi...

Time is relative, and everyone knows that relatives don't bring good gifts: www.bogdanboiangiu.com
Începător
Postări: 17
0

Cum pot intra in echipa de moderatori? Multumesc.
Începător
Postări: 16
Înregistrat: ‎16-01-2012
0

Unde e poza lui Mod - Ovidiu? Sau el e mai timid si nu vrea sa il vada lumea? Emoticon fericit

"Until they become conscious they will never rebel, and until after they have rebelled they cannot become conscious." - George Orwell
Începător
Postări: 27
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

@AurelianHertia a scris:

Salure,

ar fi frumos ca imaginile incarcate sa fie hostate pe server propriu si posibilitatea de uploada si alte tipuri de fisiere

Salut,

Vezi ca a fost rezolvata problema, acum poti incarca si imagini de pe calculator.

Valentin

Vizitator
Postări: 4
0

Forumul este ok, mi se pare un pic cam greoi, ar fi ideal ca paginile sa se rendeze mai rapid. Iar alt lucru ar fi ca topicurile importante/anunturi sa fie mereu cap de lista.

Highlighted
Membru veteran
Postări: 528
0

[ Editat ]

stefan wrote:
Cum pot intra in echipa de moderatori? Multumesc.

Salut stefan, pentru a putea intra în echipa de moderatori, trebuie să devii angajat Vodafone, să promovezi o serie de procese de selecție și desigur să ai o înclinație pentru partea tehnică Emoticon fericit

Membru veteran
Postări: 528
0

Salut Nete, Ovidiu are poza încărcată. asigură-te că nu ai o problemă cu browser-ul.
Membru cu acte în regulă
Postări: 350
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

nu stiu de ce imi apare pagina rosie cand intru pe forum si nu  mi da voie ce se intampla aveti eroare sau un bug va rog verificati ceva nu este in ordine.