Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎19-02-2018
0

Inchideti Magazinul Online - VA STRICA FIRMA SI REPUTATIA!!! Este un MARE FIASCO!!!

Am intalnit in compania dvs. cel mai mare pradox, ideea unei companii, care nu are nevoie de bani, altfel nu-mi explic modul de functionare al Magazinului Online. Este plin de oferte care sunt ca sa fie, deoarece nu sunt materializate, practic astfel devin OFERTE FAKE! Optiunile din acest magazin sunt nefunctionale. Exemplu; am incercat sa cumpar cu cardul bancar din ofertele pe care le aveti si nu s-a putu efectua acest lucru, practic optiunea este de DECOR. Am incercat sa o rezolv intr-un fel sau altul, aceste impedimente, dar in afara de promisiunea operatorilor nu s-a intamplat nimic altceva. Incerc din data de 16.11, sa fac vanzarea a doua abonamente de 45Euro, si asta pentru ca oferta era tentanta, dar se pare ca nu va impresioneaza prea mult acest lucru - banuiesc. Inca mai sper ca poate se rezolva ceva.

Cu stima,

Highlighted
Moderator
Postări: 687
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: Inchideti Magazinul Online - VA STRICA FIRMA SI REPUTATIA!!! Este un MARE FIASCO!!!

Buna,

Ai reusit sa plasezi acele comenzi? Ne poti oferi un numar de comanda, Traian? Ai primit un e-mail de confirmarea comenzilor?

Madalina