Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎24-05-2019
0

Joc app my vodafone

Salut.Am o mica problema sau mai bine zis indoiala in legatura cu noul joc de pe app my vodafone. In data de 22.04.2019 am primit un cartonas Joker ( FELICITARI! AI CASTIGAT UN SMARTWATCH FITBIT IONIC GRI. VEI FI SUNAT IN MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE UN REPREZENTANT VODAFONE PENTRU VALIDAREA PREMIULUI. ) In data de 25.04.2019 am fost sunat de un reprezentant vodafone pentru confirmarea premiului, am comunicat CNP-ul si adresa de livrare la cererea operatorului. URAaa, AM CASTIGAT! Pana la aceasta data 25.05.2019 nici un apel, nici un mesaj de la curier sau vreun reprezentant vodafone. Tot pana la aceasta data am luat legatura de 2 ori cu consultanti vodafone in legatura cu aceasta problema; am fost pus sa trimit un screenshot in ambele cazuri la adresa de email: documente_ro@vodafone.com , cu cartonasul Joker CASTIGATOR pentru a-mi acorda informatii in acest sens. 

NU AM PRIMIT IN TOT ACEST TIMP NICI UN RASPUNS, NICI O INFORMATIE. 

MULTUMESC VODAFONE ROMANIA!

Moderator
Postări: 214
Înregistrat: ‎25-06-2018
0

Re: Joc app my vodafone

Buna!

Felicitari pentru premiu! Din pacate sunt ceva intarzieri in trimiterea coletelor. In cel mai scurt timp posibil se va ajunge  premiul la tine.

Elena