Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎16-10-2012
0
Soluţie acceptată

Mega8

As avea o mica nedumerire in legatura cu un anume abonamentEmoticon foarte fericit

Pachetul Mega 8 ofera 800 min/sms in retea   80 min/sms nationale  si  80 mb trafic -->totul cu 8euro/luna

Pachetul Mega 8 Online ofera 1200 min/sms in retea  120 min/sms nationale  si  120 Mb trafic --> totul cu 8euro/luna

Care e faza?Adica 8 Online ofera cu 25% mai mult la acelasi pret?Sau nu am inteles eu bine.Si daca e asa,ce rost mai are Mega 8 simplu?

Si inca ceva: cand zice minute/sms se refera ca imi aleg eu ori minute ori sms-uri   sau    am 1200 minute Si 1200 SMS-uri      sau      1 minut se taxeaza cu un SMS? 

Imi cer scuze pentru eventualele greseli de gramatica si imi pare rau daca nu m-am exprimat corect..sper sa intelegetiEmoticon fericit

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: Mega8

[ Editat ]

Salutare!

Pachetul Mega 8 Online a aparut mai tarziu in oferta,timp in care Mega 8 nu a fost retras.Amanuntul care face diferenta este ca Mega 8 Online este disponibil exclusiv online,pe cand Mega 8 este disponibil  si in magazinele si  la dealerii Vodafone.

1200minute/SMS-uri în reţea, se refera ca sunt 1200 de beneficii ce includ atat minute cat si SMS-uri

Minutele şi SMS-urile pot fi utilizate doar pentru apelurile în reţeaua Vodafone, atât mobilă, cât şi fixă."

Ionut

Vodafone