Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

Multumesc mult echipei Vodafone!

[ Editat ]

Multumesc mult echipei Vodafone pentru atentia deosebita de care da dovada, de fiece data, la final de an!

Sarbatori Fericite si voua , un An Nou minunati si pentru voi toti!

Bucurii nelimitate Adrian, Claudiu, Cristina, Tudor, Oana, Irina, Alexandra, Anca, Roberta, Gabi si nu in ultimul rand, Roxana!

Snap6.png

Va apreciez enorm pe fiecare dintre voi si sunt constient de munca titanica ce-o depuneti de fiece data, pentru a multumi fiece user cu explicatii clare si profesioniste!

Echipa de suport a Forumului si a Facebook-ului are, din punctul meu de vedere, cea mai dificila sarcina, imaginea Vodafone de voi este sustinuta cu brio, nu neaparat de reclamele TV

I am RED, I am inspiRED, I am ....

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎16-09-2012

Re: Multumesc mult echipei Vodafone!

Domnule Matei,daca ar face toate astea benevol ,as fi de acord cu dumneavoastra,dar atat timp  cat ei sunt platiti pentru aceasta treaba,fiind angajatii vodafone Romania,imipare rau,dar nu am de ce sa-i laud peste masura.Isi fac datoria fata de angajator si atat.

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Hei dorelu71,

Putine lucruri sunt facute benevol ,dar cu toate acestea aprecierea efortului depus este o chestiune de educatie si perspectiva.

Varsta,cat si alte cateva amanunte,nu-mi permit sa am exprimari "umede",dar din observatiile mele de client la cei 3 mari operatori,ma obliga sa recunosc ca suportul oferit de catre Vodafone clientilor sai este detasat mai bun.

Incearca sa traiesti alaturi de moderatori 2 ani,asa cum am facut eu,apoi mai vorbim.  Emoticon care face cu ochiul

Vodafone
Începător
Postări: 15
Înregistrat: ‎01-11-2013

De acord cu Ionut si Matei ! as mai completa cu urmatoarea idee: puneti-va in locul operatorilor /moderatorilor pentru o ora si mai vrobim dupa.
In anul ce urmeaza amintiti-va ca impreuna suntem mai buni.
Sarbatori fericite si La Multi Ani, tuturor : echipa Vodafone si clienti !
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Salutare tuturor!

Va multumim pentru urari si pentru feedback-ul exprimat!

Va uram sarbatori magice si un 2014 nelimitat de bun!Emoticon care face cu ochiul

Roberta

Membru de bază
Postări: 195
Înregistrat: ‎31-03-2012

Teamul Vodafone este unul dintre cele mai bune lucruri care mi s-au întamplat în 2013... Ideea unui forum cu "butoane" de decizie în măinile moderatorilor este, cred, unica și implică pricepere, pasiune, profesionalism pe multe planuri.. calităti pe care le-ați valorificat din plin...Pentru asta, sunt onorat să fiu în preajma voastră, fie și virtual.. Să-mi trăiți, bravilor.. LA MULȚI ANI CU SĂNĂTATE !!!
VODAFONE SEMPER FIDELIS !
Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012

Atât cel ce-și face meseria punând suflet, cât și cel ce-și face meseria cu silă și de nevoie, primesc același salariu, de cele mai multe ori. În vremurile noastre sunt chiar mai bine plătiți aceștia care-și fac meseria dând buleală, pentru că au metode să se pună bine cu șefu'...

Din câte poate constata oricine pe forum, moderatorii nu se numără printre aceștia, ba dimpotrivă, au fost și sunt mereu alături de noi, membrii forumului, și de problemele noastre cauzate de cei de pe la alte departamente Vodafone. 

Le dorim un An Nou binecuvântat și cu multe realizări!

Membru de bază
Postări: 191
Înregistrat: ‎15-03-2012

Moderatorii sunt BUNI. Dar daca Vodafone e rau in unele cazuri nu inseamna ca ei vor lucra impotriva Vodafone daca el nu vrea sa se schimbe.
Va multumesc si eu cu aceasta ocazie.
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎09-02-2013

Buna ziua
Pe site scrie ca o comanda este procesata si trimisa in 3 zile.Am facut comanda luni si nu am primit mail sau telefon si este joi.
Am mai trimis mail dar vad ca nici un raspuns.
Vad ca sunteti foarte seriosi.
Era vorba despre trecerea unei cartele prepay la abonament de 12 euro cu tva cu 200 min nationale+telefon LG5 II cu reducere aferenta de 20 euro pe site si cod promotional de 10 euro trimis de dumneavoastra pe mail.Spuneti macar daca se rezolva ceva ca sunt si alti furnizori de servicii,nu ma incurcati.Va rog sa imi comunicati si adresa unde pot depune reclamatie.Am abonament la dumneavoastra de cativa ani si 2 numere pe cont,dar cred ca voi trece la altii cu asa servicii serioase.
Multumesc

Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013

Buna isabelajinaru,

Procesul de migrare de la cartela la abonament este unul complex, iar cererea trebuie sa treaca prin mai multe filtre.

Pentru a te ajuta cu mai multe informatii,  te rog sa imi lasi numarul tau de telefon intr-un mesaj privat.

Multumesc,

Georgiana