Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0
Soluţie acceptată

My Vodafone

[ Editat ]

Va rog faceti demersurile necesare instalarii acestei aplicatii si pe smartphone-urile BlackBerry

In alte tari este posibil, vezi UK, tarile Africii de Sud ( unde opereaza Vodacom).

Lansati o aplicatie nativa BB

Multumesc.

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru cu acte în regulă
Postări: 371
Înregistrat: ‎09-10-2012

Re: My Vodafone

[ Editat ]

Salut, Matei!

Multumim pentru feedback. Le-am transmis  colegii mei care se ocupa cu dezvoltarea aplicatiilor sa aiba in vedere dezvoltarea aplicatiei MyVodafone si pentru smartphone-urile Blackberry.
In momentul in care vom avea informatii noi, vom reveni cu raspuns.

Multumesc,
Ana

Membru VIP
0

Multumesc mult Ana! Pe langa bunavointa lor mai sunt necesare si fonduri financiare suficiente.

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Highlighted
Membru VIP

La sugestia Anei am instalat-o din Amazon Store!

Se misca ok si sunt super incantat!

Multumesc mult Ana!

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru cu acte în regulă
Postări: 371
Înregistrat: ‎09-10-2012

Cu multa placere!

Se poate instala aplicatia Myvodafone din Amazon Store doar pe terminale care au sistem de operare OS 10. Pentru celelalte tipuri de OS recomandam site-ul mobil: m.vodafone.ro.
Momentan nu avem in plan dezvoltarea unei aplicatii native pentru terminalele BB.

Multumesc,
Ana

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎02-05-2015

Am preferat întotdeauna myvodafone decât modalitatea de a apela.

Membru de bază
Postări: 187
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Sunt probleme cu My Vodafone pt Android? Intreb, deoarece nu se mai actualizeaza......iar perioada de facturare a ramas....prin mai....

Atasat un prtscreen.

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎07-09-2013
0

Aveti o problema grava la plata facturii prin app MyVodafone de pe un Android si anume: dupa ce se introduc datele cardului aplicatia mai cere cateva informatii dubioase cum ar fi CNP, adresa etc.

La plata facturii prin MyVodafone utilizand browser nu am nici o problema insa prin app din GooglePlay da, ceea ce imi cereti acolo nu este normal, acele informatii le aveti deja in sistem si nu trebuiesc cerute la plata facturii.

Am incercat app MyVodafone de pe mai multe smartphones Android cu provideri de internet diferiti, reset factory settings si aceeasi problema...nu voi finaliza niciodata o plata prin app MyVodafone cand mi se cer astfel de informatii.

Rezolvati problema sa functioneze totul ok ca in broswer unde nu se cer astfel de aberatii la o plata cu cardul online, trimiteti celor avizati sa investigbeze sau firmei cu care colaborati pe platile online sa scoate acele campuri aberante la o plata online cu cardul.

Consider ca datele cardului, user si parola MyVodafone sunt mai mult decat necesare la plata facturii Vodafone iar CNP, adresa si alte aberatii nu sunt legale etc.

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

@Smile_Glider a scris:

Aveti o problema grava la plata facturii prin app MyVodafone de pe un Android si anume: dupa ce se introduc datele cardului aplicatia mai cere cateva informatii dubioase cum ar fi CNP, adresa etc.

La plata facturii prin MyVodafone utilizand browser nu am nici o problema insa prin app din GooglePlay da, ceea ce imi cereti acolo nu este normal, acele informatii le aveti deja in sistem si nu trebuiesc cerute la plata facturii.

Am incercat app MyVodafone de pe mai multe smartphones Android cu provideri de internet diferiti, reset factory settings si aceeasi problema...nu voi finaliza niciodata o plata prin app MyVodafone cand mi se cer astfel de informatii.

Rezolvati problema sa functioneze totul ok ca in broswer unde nu se cer astfel de aberatii la o plata cu cardul online, trimiteti celor avizati sa investigbeze sau firmei cu care colaborati pe platile online sa scoate acele campuri aberante la o plata online cu cardul.

Consider ca datele cardului, user si parola MyVodafone sunt mai mult decat necesare la plata facturii Vodafone iar CNP, adresa si alte aberatii nu sunt legale etc.

Buna,

Te rog sa ne oferi mai multe detalii pe forumsupport_ro@vodafone.com

Multumesc!

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎07-09-2013
0

Trimis detalii/atasamente reply pe mail.

Multumesc