Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013

Re: Nemultumire!!

Buna mitzasrl,

Imi pare rau pentru impresia creata.

Mesajele care au scopul de informare privind mofidicarile din contul de abonat, se primesc inevitabil, iar pentru unii clienti, ele sunt utile.

Referitor la factura elecronica, sunt foarte multe modalitati de activare/dezactivare.

Pe langa protejarea mediului inconjurator, ea are mai multe avantaje

Te asigur ca feedback-ul oferit este foarte util si este adresat catre persoanele avizate.

Iti multumim pentru implicare,

Georgiana

Începător
Postări: 18
Înregistrat: ‎22-04-2013

Este clar ca nu se poate ajunge la un rezultat cu dvs in legatura cu aceste sms-uri.In primul rand eu nu sunt "unii clienti",am un nume si o adresa si asa cum factura pe care dvs mi-o trimiteti lunar catre mine si nu catre "unii clienti",tot asa ar fi bine va personalizati si modul de anuntare a unor servicii mai ales atunci cand clientul v-ar cere ceva nu cand aveti dvs chef iar faptul ca mi-ati bagat factura electronica pe gat numai a anunt nu seamana.Chiar uitasem de contul My Vdf unde puteati sa ma anuntati despre asta sau daca vroiam electronica o activam eu .Vara trecuta cand v-am cerut un telefon la o prelungire nu ati fost la fel de saritori iar eu am fost nevoit sa caut alte solutii in alte parti, dar de atunci am devenit si eu mult mai atent in relatia cu Vdf ,in decembrie am scapat de abonamentul de Vdf Acasa iar prin vara termin si cu asta si cu vreo 10 ani de abonamente la Vdf ,ba pardon, ca atunci va numeati Connex asa ca SA FIM SANATOSI

Membru
Postări: 31
Înregistrat: ‎24-01-2012

Azi am incercat din nou si degeaba. Se stie de problema asta si nu se face nimic in privinta asta. Poate ca daca recenzia era una favorabila era altfel.....

Tinand cont ca trebuia rezolvata problema asta de la prima sesizare, Vodafone lasa de dorit la asa ceva.

Highlighted
Membru
Postări: 31
Înregistrat: ‎24-01-2012

Incredibil, a trecut o luna de cand v-am facut observatie in prinvinta unei amarate de recenzii si nici la ora actuala nu merge.

Vai de......

Consultant
Postări: 185
Înregistrat: ‎25-05-2013
0

Salut, 

Citeste postarile mele si o sa te lamuresti cu cine ai de-a face.

Propaganda.