Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎22-02-2013
0

Neseriozitate

Acum 3 zile am fost sunat de cate un consultant Vodafone pentru a mi se face o oferta imbatabila. Din pacate,in acel moment nu puteam vorbi si am rugat o sa revina cu un alt apel un pic mai tarziu. Din pacate,nici pana acum nu am fost sunat,chiar eram curios sa aflu mai multe detalii despre acea oferta.
Moderator
Postări: 617
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: Neseriozitate

Buna, 

Intre timp ai fost contactat de colegii mei? Ne poti oferi un numar de inregistrare pentru a verifica aceasta situatie? 

Multumesc,

Madalina

Vizitator
0

Nu am fost contactat pana acum. Nu am nici nr de inregistrare. Nr meu este 0724040910
Moderator
Postări: 617
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Marcel, pentru acest numar de telefon nu este inregistrata o cerere de ofertare. De asemenea, intrucat mai ai perioada contractuala, iti recomandam sa cauti o oferta fie in online ( contul de MyVodafone sau in aplicatie ), fie intr-unul dintre magazinele noastre. 

Poti primi o oferta din partea colegilor de la Loializare numai cu cel mult 3 luni inainte de incheierea perioadei contractuale. 

Pe viitor, iti recomandam sa nu ne mai oferi aici numarul de telefon in cauza intrucat numerele de telefon si datele personale inregistrate pe codul de abonat sunt informatii protejate de politica de confidentialitate si nu pot fi facute publice.

Multumesc,

Madalina

Highlighted
Vizitator
0

Ok. Multumesc foarte mult. Mi ai fost de mare ajutor Emoticon fericit