Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎17-09-2013
0

Oferta de toamna

[ Editat ]

Buna , aveti idee cand o sa intre oferta de toamna,imi doresc o reducere la HTC ONE abonament RED 29?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Oferta de toamna

[ Editat ]

Salutare!

Promotii cu reduceri la pretul de achizitie al telefoanelor,impreuna cu abonament nou/reinnoire, au fost in fiecare luna(iunie,iulie,august).La cele cu un abonament RED reducerea a fost de 60 euro.Se putea mari reducerea si cu un voucher de 10-15 euro(daca il primeai pe email).

Sa speram(urmand modelul de pana acum) ca si luna asta,dupa data de 25,urmeaza un nou "episod" cu reduceri.   Cele dinainte se gasesc aici.

Iti recomand sa te abonezi la topicul acesta,iar in momentul lansarii promotiei cu reduceri vei fi notificat pe email.  Emoticon care face cu ochiul

Ionut

Vodafone
Vizitator
0

ms m-am abonat, inca o intrebare la cei 60 euro se mai pot adauga cei 30 euro pentru portare sau nu se cumuleaza?
Membru VIP
0

[ Editat ]

Din cate stiu eu,reducerea de 60 euro era numai pentru contract  nou/reinoire.Nu se aplica in caz de portare,ca adaus la cei 30 de euro.Pentru portare a fost promotie separata,Dar pentru un raspuns exact,ne poate ajuta un moderator.

Vodafone
Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013
0

Salut, ice_pascu si bine ai venit pe forum!

Reducerea de 30 Euro pentru portabilitate se ofera doar in reprezentanta/dealer si nu poate fi cumulata cu cele de pe magazinul online. 

Pentru moment, pretul telefonului HTC One de 32Gb cu un abonament RED29 este la 359 Euro cu TVA.

O seara minunata,

Georgiana

Membru VIP
0

Promotia cu 60 euro reducere s-a aplicat si in magazine,nu doar in eshop.Intrebarea era,daca cele doua reduceri se puteau cumula.

In fine...Am uitat,pentru moment,ca angajatii Vodafone nu pot trai in trecut.  Emoticon foarte fericit

Vodafone
Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013

Buna Ionut,

Reducerile se cumuleaza daca sunt pentru aceeasi locatie si daca este vorba de acelasi tip de contract (nou sau prelungire).Emoticon fericit

O seara placuta,

Georgiana

Vizitator
0

[ Editat ]

O sa astept sa vad daca o sa mai fie reducerea de 60 euro in magazin si ar fi interesant sa o pot cumula cu cei 30euro  de la portare.Ar rezulta un pret decent tinand cont ca trebuie sa platesc timp de 2 ani 29 de euro abonamentul .

Highlighted
Începător
Postări: 20
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Sa inteleg ca de la 1 octombrie schimbati toate abonamentele? vad ca toate s-au aliniat cu perioada de disponibilitate. Mai ieftiniti si voi internetul ala pentru ciobani "ca e si ei saraci lipiti facebook-ului"?
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

In data de 1 Octombrie putem schimba intreaga gama de abonament sau o putem prelungi pe cea actuala. Nu putem oferi momentan o informatie exacta. 

Multumesc,

Claudiu