Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎11-03-2014

Ofertele Vodafone : o pacaleala...!!!

[ Editat ]

Vodafone Romania ne ia de prosti ! De ce? Exemplu : cu o simpla cautare pe google afli pretul pietei pt orice telefon.

Practic la "ofertele" lor iei un telefon mai scump decat daca il cumperi dintr-un alt magazin , ca "bonus" ca esti fidel si ramai in reteaua Vodafone.

Si eu sunt unul dintre prostii cu 4 abonamente la Vodafone, insa sper nu pt mult timp. La unul dintre abonamente platesc 16Eu cu extraoptiunea de internet cu tot si am : 80 min nationale, 800min  si sms in retea, 80+ 600mb internet.

La o alta firma concurenta, pt 15Eu, ai minute si sms nelimitat in orice retea + 2Gb net pe mobile.

De cativa ani ofertele sunt eventual doar pt cei care sunt clienti noi, pt cei vechi in retea nu . Punctele de loialitate sunt praf in ochi.

De la 1 aprilie vor scadea tarifele de 3 ori in ceea ce priveste apelurile dintr-o retea in alta. Sunt curios cum se vor alinia noile tarife de la Vodafone.

Ce spun managerii Vodafone: este corecta aceasta politica?...

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Ofertele Vodafone : o pacaleala...!!!

Bine ai venit in comunitate winrogo!

Iti multumim pentru feedback-ul adresat. Acesta a fost trimis catre echipele implicate.

Daca ai nevoie de asistenta, nu ezita sa ne spui.

O zi frumoasa!

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎11-03-2014

cred ca tu ar fi trebuit sa le ceri modificarea planului tarifar.
Nu le tin partea, dar daca nu ceri nu ti se da.
succes
Membru
Postări: 31
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Winrogo aici nu e vorba de pacaleala. Nu le tin partea dar vina e cam a ta, mai ales cu 4 abonamente... 

In ziua de azi indeferent de retea, ofertele sunt numai la abonamentele noi. Faptul ca ei iti mai dau niste beneficii sa nu renunti la abonamentul vechi asta e alta treaba.

Daca ai zis ca ai 4 abonamente si presupun ca platesti destul pe ele, o solutie ar fi sa renunti la ce nu ai nevoie si te orientezi catre un abonament cu cea ce iti trebuie.Emoticon care face cu ochiul