Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎20-04-2013
0

Preturi mari

De unde cumpara Vodafone telefoanele nu am idee, clar este ca preturile la liber sunt mult peste magazinele de profil.

Iar daca este sa vorbim de abonamente, daca alegi unul de de 8 sau 10 Euro.  abia daca economisesti 100 de Ron decat daca l-ai lua la liber din magazinele de profil

Spre exemplu un Samsung A5(2016) Gold care in magazinele online  depaseste putin 1200 Ron, la Vodafone sare de 1500 

Iar la abonament de 10 Euro pe 2 ani, pretul nu scade sub 1100 Ron, dupa cum spuneam mai putin de 100 de Ron decat daca l-as lua la liber

Poate Vodafone are suficienti clienti incat nu mai are nevoie de altii noi, dar nu cred ca este corect pentru cei care platesc luna de luna si aleg sa investeasca in Vodafone sa le ia banii asa pe fata.

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎21-09-2016
0

Re: Preturi mari

Plus ca il blocheaza in vodafone,iar dupa 2 ani tot tu trebuie sa platesti sa il deblocheze.

Highlighted
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Preturi mari

[ Editat ]

De exemplu,cand am cumparat un LG L70 de la Vodafone,pretul era cu 100 de lei mai mic decat al aceluia comercializat de emag.ro.

Cu siguranta,plecand de la un pret de intrare in protofoliul de telefoane,compania nu aliniaza ajustarile de pret la eventualele ajutari ale retailerilor locali,fie ei si importanti.

Vodafone