Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Re: Prin ce se deosebeste Vodafone de concurentii sai ?

Salut "d33a",

O oferta asemanatoare se poate acorda pe baza unei prelungiri contractuale clientilor cu vechime, in functie de istoricul contului si de nevoile de comunicare. Practic, in momentul in care un client cu cativa ani in spate se afla in finalul perioadei contractuale, poate negocia contractul si oferta. Te asigur ca exista clienti care au oferte asemanatoare cu ceea ce ai propus tu.

Membru de onoare
0

Salut "Ionutt",

Inteleg ca ai probleme cu internetul pe mobil Vodafone?

Daca ai putin timp, detaliaza-mi un pic situatia si, daca se poate, trimite-mi si un mesaj privat cu numarul in cauza, pentru a te putea ajuta.

Membru de onoare
0

Salut ML si Alexandra,

Detaliati-mi un pic situatiile legate de aparate.

Poate va pot ajuta cu cateva informatii folositoare atat pe moment cat si pe viitor.

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎16-02-2012
0

eu am si cosmote si vodafone,dar la calitate semnal si internet vodafone primeaza
Highlighted
Membru
Postări: 30
Înregistrat: ‎26-02-2012

@smithciucii a scris:

In privinta acoperirii semnalului pe intreg teritoriul Romaniei nu sunt de acord, deoarece si bunicii mei folosesc abonament vodafone, iar ca sa poata vorbi si auzi in telefon trebuie sa merga afara din casa, initial am crezut ca este defect telefonul, dar se am fost la ei si aceasi problema cu semnalul am avut-o si eu. Ei locuiesc la tara in judetul Bihor, in zona de campie, deci nu poate fi vorba de relief inalt.

Buna,

Indiferent de zona pe langa relief mai sunt si alte cauze ce pot provoca diminuarea sau anularea semnalului de telefonie: materialul de constructie al casei, pozitia telefonului in mana, calitatea telefonului, alte obstacole pe distanta dintre antena si receptor, incarcarea celulei radio la acel moment, etc

Solutii: investitia in telefoane cu antene puternice (creste SAR, dar si semnal), un repetitor de semnal (se merita doar daca este vital semnalul de telefon), un dispozitiv ce se conecteaza la reteaua de internet (indiferent de furnizor) si ofera semnal gsm intr-un areal, telefonul fix wireless de la Vodafone.

marius.malinescu@aps.ro
0720.052.117
Membru de onoare
0

Salut Marius,

Doresc sa iti multumesc pentru informatiile oferite, corecte in totalitate.

Claudiu