Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎23-03-2012
0

Re: Promotii si oferte noi - de ce nu pot toti abonatii sa beneficieze de ele.

Initiativa redirectionarii hartiei mi s-a parut foarte buna, mai ales pentru ca am si un baietel la varsta la care se bucura de carticelele respective, si de aceea am si fost curioasa daca in promotie  pot intra si clientii care au deja factura electronica activata si in ce conditii se vor putea obtine cartile respective?

Inafara de asta am de facut si o sezizare ref functionalitatea aplicatiei online: initial am incercat sa aleg o carte dupa celalat cont myvodafone asociat celui de-al doilea abonament (acelasi titular cu acest cont) dar nu ma lasa si imi spune ca nu am factura electronica activata desi este activata de foarte mult timp, lucru pe care il pot vizualiza si in Contul Meu > Factura ... deci banuiesc ca e o problema de functionalitate pentru conturile cu abonament Avantaj care sunt vazute ca si cartele prepay ... desi se emite factura ....

Multumesc

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna viorella.

La data acordarii cartilor, evident in limita stocului disponibil, primesc toti clientii care au factura electronica activa.

Cartile vor fi disponibile din luna septembrie, vom anunta mai multe detalii pe pagina campaniei.

Imi poti lasa mesaj privat cu numarul tau si verific daca factura electronica este activa pe contul tau.

Multumesc,

Ramona

Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012
0

Foloseam foile de la factura Vodafone pentru a prinde pe ele actele justificative ale contabilității. De când nu am mai primit factura Vodafone, am folosit foi goale. Deci n-am salvat nici o carte, și nici cei 250 MB nu i-am primit... doar Vodafone a fost în câștig economisind cerneala și cheltuielile de ambalare în plic și trimitere a facturii. Deci am renunțat la factura tipărită din dragoste pentru Vodafone, și pentru că am un abonament mic. Și acum iată că Vodafone nu a răsplătit dragostea cu bunătate, ci dimpotrivă... că 250 MB nu îl costă nimic pe Vodafone, dar pe mine mă costă și chiar acum aș fi avut și nevoie de ei. Așa că mi-am activat la loc factura tipărită, ca să nu mai plătesc acele foi goale... ele costă foarte puțin, dar pe Vodafone nu-l costă nimic 250 MB.

Dacă se va trece la managementul lui Romtelecom, nu-i bine pentru nimeni. Exemplu: Romtelecom, la reînnoire contract pe doi ani nu mai oferă telefon (nici modem, pentru cine are și Internet), așa încât clienții dezactivează linia telefonică veche și instalează altă linie pentru a primi telefon și modem.

În concluzie, această oferta cu 250 MB numai pentru unii clienți mi se pare o eroare managerială din partea Vodafone... mai este încă timp să fie reparată.  

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna sarighiol.

Lasa-mi, te rog, mesaj privat cu numarul tau de telefon pentru a iti activa bonusul.

Multumesc,

Ramona

Membru
Postări: 45
Înregistrat: ‎30-06-2012
0

Buna,

Ca sa mai dezmortesc un pic topicul vin si eu cu intrebarea: Daca nu am beneficat de promotia pentru activarea facturii electronice desi am activata aceasta optiune, se poate rezolva cumva?

Merci!
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut, 

Imi poti spune la care dintre promotii te referi mai exact?

cds
De-al casei
Postări: 70
Înregistrat: ‎09-06-2012
0

Ce ciudat suna topicul asta..sau poate se refera si la alte oferte nu doar cele de abonare ca daca.mi fac un abonament pentru 2 ani in perioada asta nu pot modifica abonamentul..asta nu inteleg o mare majoritate si trebe batut in cuie sa fie lege.
Membru cu acte în regulă
Postări: 259
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

Pentru Rumburak

Incearca sa dezactivezi pentru cateva minute factura electronica, dupa care o poti activa din nou. S-ar putea sa mearga (eu asa am procedat si acum am bonusul respectiv).

Highlighted
cds
De-al casei
0

Eu asa am procedat..aveam faktura electronika aktiva kand a inceput oferta si m.am exprimat unui moderator ka vreau si eu akest bonus,i.am lasat nr de telefon si s.a rezolvat.
cds
De-al casei
0

Sirtius tu cam asa procedezi..era odata la vodafone net 24 h gratis cu un nr de mb trafic,apoi trebuia sa platesti..daka aktivai oferta,dupa kateva ore o puteai dezaktiva si traficul de net iti ramanea..faza tare k e o puteai aktiva a 2.a zi tot gratis,cu akelasi procedeu si faza mergea la infinit..