Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru
Postări: 45
Înregistrat: ‎30-06-2012
0

Re: Promotii si oferte noi - de ce nu pot toti abonatii sa beneficieze de ele.

Claudiu,
Pe acest topic era vorba de o singura problema sau ne facem ca nu intelegem intrebarea?
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut,

Daca ai placerea sa citesti topicul de la inceput, vei observa ca am avut mai multe subiecte in discutie. De asemenea, nu am niciun motiv pentru a evita raspunsul. 

Daca doresti rezolvarea solicitarii astept mesajul tau cu numarul de telefon in cauza si cu promotia la care faci referire. 

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

[ Editat ]

Domnule Claudiu, am activat factura electronica acum aproape doi ani (nu mai tin minte cu exactitate cand) si as dori sa beneficiez si eu de bonusul de 250 MB de trafic de date. In speranta unei rezolvari favorabile, multumesc anticipat.

P.S. Nu stiu sa va trimit mesaj privat. 

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

Buna nikosol si bine ai venit pe forum!

Am editat eu postarea ta pentru a nu se vedea pe forum numarul tau.  De asemenea, ti-am activat pe numarul mentionat bonusul de 250 MB internet pe mobil. Acest bonus se aloca de azi, este valabil 3 luni si per total ai 250 MB, nu lunar.

Daca ai nevoie de informatii suplimentare, nu ezita sa ne spui.

De asemenea, pentru a lasa cuiva de pe forum mesaj privat, da click pe numele lui/ei de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Irina - mesaj.JPG

Multumesc,

Irina

Membru
0

Claudiu,
Ti-am trimis nr meu pe pm.

Uite Irina vad ca s-a prins mai repede despre ce este vorba si l-a ajutat si pe nikosol. Poate ma ajuta ea sau iti explica si tie despre ce este vorba.

Cu multumiri!
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Sunt convins ca Rumburak vroia sa afle ce trebuie sa faca pentru a beneficia de cei 250 MB.

P.S. vad ca fetele sunt mai prinzarete.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut Rumburak,

Precum poti observa din detaliile de pe contul tau, te-am ajutat cu rezolvarea situatiei. 

Din pacate vad ca postarea mea initial a fost inteleaga gresit, desi am vrut sa evit orice confuzie sau neintelegere legata de promotia la care te refereai. 

Membru

Multumesc Claudiu pentru rezolvare.
Ii multumesc si Irinei ca a vrut sa ma ajute cu rapiditate insa nu am apucat eu sa ii raspund in timp util.

Toate cele bune!