Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 259
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

Re: Promotii si oferte noi - de ce nu pot toti abonatii sa beneficieze de ele.

Salut Claudiu

Eu am scris ce inteleg eu: eviti raspunsul la intrebarea "De ce exista concursuri/promotii la care nu pot participa clientii existenti sau concursuri la care nu pot participa clientii ce au activate anumite optiuni". Nu vorbesc de extraoptiuni, cuvand foarte des folosit in postarile tale anterioare. Am gasit doar informatia ca exista si unele concursuri la care pot participa clientii actuali. Eu insa nu stiu nici un concurs la care as putea participa in prezent ca abonat (fara a fi nevoit sa fac un abonament nou sau sa prelungesc pe cel existent). Mai ales ca am deja factura electronica activata Emoticon trist Emoticon LOL

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

Buna sirtius.

Dupa cum am spus in prima postare fiecare concurs are regulamentul sau se adreseaza clientilor care indeplinesc conditiile acestui regulament. Pentru fiecare concurs trebuie sa faci ceva: activezi factura electronica, cumperi un telefon, trimiti un sms, intorci un pixel, etc. si in schimb primesti  un premiu, participi la o tombola.

andyground intreba de ce abonatii vechi nu pot participa la concursul privind factura electronica daca si-a activat factura inainte de inceperea concursului. I-am raspuns ca fiecare concurs are regulamentul lui, dar asta nu inseamna ca nu poate participa la alte consursuri, pe care le avem in desfasurare si la care poate participa, daca indeplineste conditiile regulamentului.

Deasemenea am avut in desfasurare diferite concursuri la care au putut participa clientii vechi si i-am enumerat doar cateva.

Multumesc,

Ramona

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Salut. Din pacate am cautat regulament pentru "Reteaua celor care stiu ca o hartie merita sa fie carte de povesti" si nu am gasit. Aceasta nu cred ca este un concurs, deoarece concursul se termina intotdeauna cu un clasament si prin acordarea unor premii celor mai buni sau in ordinea clasificarii, pe cand aici castiga toti cei care isi activeaza factura electronica, iar cei care o au deja nu pot participa, deci nu sunt motivati.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut "andyground",

"Reteaua celor care stiu ca o hartie merita sa fie carte de povesti" este o campanie de promovare a facturii electronice, intr-un mod interactiv. Intr-adevar, nu este un concurs propriu-zis. Toate detaliile le gasesti pe site-ul nostru oficial www.vodafone.ro/salveazaocarte.

Membru cu acte în regulă
Postări: 259
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

Si astfel toate raspunsurile anterioare legate de concursuri devin ... nepotrivite contextual! Emoticon LOL 

Superb! Bravo "andyground"

Si cand spun ca la Vodafone nu stiu toti consultantii aceleasi lucruri... . Mi-a placut situatia!

Membru de bază
Postări: 188
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Asa se intampla cand faci ofertele pe genunchi. Ce simplu era sa-i zica extraoptiune si nu promotie. Costul extraoptiunii: 0 euro. Conditiile de activare: ce le trecea prin cap. Cum au facut ei, nu fac decat sa frustreze anumiti clienti cu oferte la care nu e clar de ce nu pot participa.

Daca tot suntem la propuneri, le recomand o extraoptiune "Advertising" in care clientii sa primeasca x sms-uri publicitare pe zi dar si y minute/sms in retea pe luna. E tipul de extraoptiune gratuita win/win, chit ca ai parte de un pic de deranj castigi ceva, castiga si vodafone din reclama, convorbirile in retea ii costa foarte putin, toata lumea e multumita. 

Accidentele au loc atunci cand doi oameni incearca sa fie destepti simultan.
Membru veteran
0

Deci sa nu se inteleaga gresit. Daca aceasta promotie era insotita de un regulement in care se specificau clar anumite conditii (termene) la fel ca si cea anterioara din luna februarie cu activarea facturii electronice nu ma deranja. Dar in conditiile astea ce-l opreste pe un abonat care are deja factura electronica sa renunte la ea si pe urma sa treaca din nou la factura electronica ?

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
De-al casei
Postări: 94
Înregistrat: ‎21-03-2012
0

https://www.vodafone.ro/salveazaocarte?icmp=hp-hs-salveazaocarte

eu o sa revin la factura tiparita daca nu mi se acorda si mie acesti mb din promotie

nu e posibil ca tot timpul ofertele sa fie pt noii abonati

acum intru in cont si optez pt factura prin posta 

Membru veteran
0

Salut connex. Si eu ma gandesc daca sa renunt la factura electronica sau sa trec pe cartela deoarece ofertele pentru cartela bat abonamentele Mega 6, 8 si 11 de le suna apa in cap.

HTC One 32 GB Black
Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna andygroundconnex.

Lasati-mi, in mesaj privat, cu numerele voastre de telefon pe care sa va pot activa bonusul.

Multumesc,

Ramona