Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 23
Înregistrat: ‎31-01-2012

Propuneri pentru VODAFONE

în speranţa că se v-a ţine cont de ele  m-am gandit să le facem câteva propuneri.

Propunerile mele sunt :

- să scoată o ofertă de abonament ieftin.Cred ca în momentul de faţă este destul de avantajoasă cartela ţinând cont de raportul  preţ/minute incluse;

-  să mai scoată concursuri atât online cât şi prin SMS;

- să răsplătească clienţii fideli ( a se vedea tombola din decembrie 2011  de la RCS-RDS);

- să diversifice ofertele de telefoane gratuite;

- să scoată abonamentul obligatoriu pe 2 ani. Pe criz a asta sunt unii care se tem să facă abonament pe o perioadă atât de mare;

- pentru a nu trece lumea pe cartelă sau să plece în alte reţele să mai dea minute la cei ce au abonamente de 3 euro si nu au decat 25 minute . O cartelă costă 5 euro , adica este mai scumpă cu doar 5 euro si are mii de minute incluse . 

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎02-02-2012

Re: Propuneri pentru VODAFONE

[ Editat ]

sa scoata un abonament de 6 luni

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna mona213.

Multumim pentru sugestie si interes. Preturile abonamentelor au scazut in ultima perioada, beneficiile abonamentului Complet 500 la 7.28 Euro (TVA inclus) le regasesti acum in abonamentul promotional Mega 6 la doar 6 Euro (TVA inclus). In plus minutele din noul abonament se pot folosi si ca SMS-uri.

In privinta concursurilor, momentan, avem in desfasurare doar online exemplu: concursul pentru forum sau cel pentru factura electronica. Nu excludem posibilitatea de extindere a concursurilor prin SMS, concursul "100 de zile castigatoare"s-a inchiat de curand.

In ceea ce priveste oferta de telefoane, incercam sa oferim clientilor cele mai bune produse si servicii.

Multumesc frumos,

Ramona

Membru cu acte în regulă
Postări: 350
Înregistrat: ‎30-01-2012

abonamentul de 6 euro nu este bun nu ofera nimic in comparatie cu cartela de 5 euro

Începător

[ Editat ]

Pentru cartelă propun ca reîncărcarea minimă pentru valabilitatea de o lună să scadă sub 4 euro cum este acuma

Highlighted
Începător
Postări: 11
Înregistrat: ‎02-02-2012

Se pare ca ai deschis degeaba topicul asta. 

Toată lumea este mulţumită de superofertele lor   Emoticon fericit 

Începător
Postări: 24
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

HEFO, abonamentul de 6 euro, Mega 6, este excelent.Nevoile de comunicare sunt diverse si, desi poate nu crezi, exista persoane care consuma 2-300 de minute si cateva sms-uri lunar.Deci un Mega 6 este ok.Daca mai punem la socoteala ca iti poti lua telefon la prelungire si ca nu ramai niciodata in imposibilitatea de a suna din lipsa de credit sau valabilitate, atunci acest abonament este ok.
Membru cu acte în regulă
Postări: 350
Înregistrat: ‎30-01-2012

[ Editat ]

daniela_n acum folosesc cartela:

• 3000 de minute si SMS-uri in retea
  • 100 de minute nationale si internationale si SMS-uri nationale.
  • 100 MB Internet pe Mobil

Costul extraoptiunii este de 7 euro credit.

sunt foarte multumit.  la abonamentul de mega 6 ce imi ofera spune tu,incoparabil.

Membru
Postări: 30
Înregistrat: ‎24-01-2012

Ca sa nu induci publicul in eroare,ar fi bine sa adaugi si TVA-ul. In realitate ce ai tu costa 8,7 euro.

Începător
0

eu ma refeream si la abonamente mai mici  pentru oameni mai amarati