Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru
Postări: 32
Înregistrat: ‎16-02-2012

Re: Propuneri pentru VODAFONE

felicitari ca esti multumit! daca tu crezi ca merita preturile de la prelungire e ok , clientii noi primesc mai multa reducere ca tine man .multa bafta
Membru
0

cartela e ok abonamentele si internetul lasa de dorit
Membru
0

bingo Emoticon fericit))
Nou venit
Postări: 5
0

ai dreptate mona cu frica de abonament
Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎03-02-2012
0

Cand aveti de gand sa ne dati puncte meritate si sa renuntati la tepe

Daca dupa 2 ani de contract cu facturi de 130-150-160 lunar primesc doar 1200 de puncte este normal?asta insemnand 12 euro,ati scos punctele serioase acum cativa ani acum ne dati tepe,platesc un serviciu sa dau un exemplu 800 minute in retea 125 nationale si 250mb internet deci cu tot cu tva cred ca sunt 14 euro,intrebarea mare vine acum daca vreau sa renunt la contract pentru ca nu sunt multumit de clauza(taxa)de reziliere ajunge undeva la o suma astronomica in jur de 500 euro taxa fiind ilegala legea nr. 161/2010  .Eu detin 2 abonamente care vin in jur de 35 de euro cu tva  suma lunara,1 la mana internetul platit este de calitate proasta si prea scump in jur de 20 ron 250mb pe cand la rds cu 29 am nelimitat ,serviciu la care mai nou la orice abonament nou de ceva timp nu poti renunta la el intrebare de ce???Se spune ca nu poti renunta fara sa platesi taxa corect ,pe ce?pe servicii:servicii care nu sunt folosite dar care la sfarsitul lunii minutele ramase dispar si nu se returneaza,deci platesc un serviciu pe care nu il folosesc in totalitate ci folosesc dor 15-20% de  exemplu,acum vine intrebarea Cu Punctele ne trageti in piept,cu rezilierea la fel ilegala taxa,cu minutele nereturnate dar platite,pe ce dau 3652ron in 2 ani in afara de un telefon in valoare de 700-800 ron??????oricum stiu ca nu se afiseaza asa ceva pe forum si se sterge..........

Începător
Postări: 13
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

Re: Cand aveti de gand sa ne dati puncte meritate si sa renuntati la tepe

parerea mea ca sunt mai convenabile cartelele la acest moment,mai bune ca orice abonament de pe piata la orice operator
Vizitator
0

Unde pui la socoteala ca ma trag in piept la fiecare 2 ani la asa zisa prelungire iau telefon la aceeasi bani ca unul nou,am 9 ani vechime in retea si dupa cateva schimbari de nume sau abonament am pierdut mereu vechimea si culmea este ca am trecut la abonament mai mare si nu mai mic,tepari ca si orange si cosmote,pana la urma toti ne dau tepe
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut mihayash,

Precum observi, postarea ta nu a fost stearsa. Daca vei citi regulamentul cu atentie, vei vedea in ce cazuri sunt sterse postarile utilizatorilor.

Pentru a clarifica situatia ta, te rog sa imi trimiti un mesaj privat cu numarul de telefon si te voi ajuta eu cu informatiile necesare.

Vizitator
0

Acum 4-5 ani era o oferta primita acasa daca treceti la alt abonament si alegeti un telefon ceva mai scump din oferta....am selectat telefonul,abonamentul a inceput,dupa 1 an si 8 luni am vrut sa renunt la ei si am sunat la *222,la care persoana spune pai nu puteti ca ati luat un telefon la prelungire,da am trimis oferta si o accept dar telefonul nu l-am primit deloc,dupa scandal tot am spus ca vreau un telefon gratis in urma sesizarii si dupa 3 zile am primit un telefon in valoare de 100 euro,asta ca sa isi acopere o greseala de aproape 2 ani,probabil telefonul cerut atunci a fost luat de vreun reprezentant vodafone pentru el insusi gratis pe spatele altuia....deci nu sunteti hoti!
Vizitator
0

Doare cumva adevarul Claudiu!!!!